MMA PLFAME MMAEsmeralda Godlewska o romansie z Najmanem: Bardzo lubię i cenię sobie Marcina

Esmeralda Godlewska o romansie z Najmanem: Bardzo lubię i cenię sobie Marcina

Esmeralda Godlewska wypowiedziała się o rzekomym romansie z Marcinem Najmanem. Temat wybuchł, gdy o rzekomych hotelowych zalotach między tymi osobami w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim opowiedział Don Kasjo.

Godlewska o romansie z Najmanem

Kasjusz Życiński to najbliższy rywal Marcina Najmana. Obaj zmierzą się w walce bokserskiej w małych rękawicach na nadchodzącej gali FAME MMA 8. Impreza planowo odbędzie się w sobotę 21 listopada.

Don Kasjo powiedział wówczas:

Właśnie jestem ciekaw jakby miał wpadkę z tą na FAME MMA 5, zresztą widać na konferencji jak nie oszczędzają się w adoracjach. Ja to widziałem, zresztą wszyscy to widzieli. Co Ty nie widziałeś jak sobie słodzą? Ja byłem w narożniku Eweliny na FAME MMA 5, więc widziałem co tam w hotelach się dzieje.

Cała rozmowa poniżej:

Esmeralda Godlewska o romansie z Najmanem: Bardzo lubię i cenię sobie Marcina

Do sprawy odniósł się już sam Marcin Najman, posądzając Don Kasjo o kłamstwa i pomówienia, a teraz swoje trzy grosze dorzuciła druga strona tego rzekomego romansu – Emeralda Godlewska.

Zawodniczka, która dwukrotnie pojawiła się w klatce FAME MMA krótko skwitowała temat na swoim Instastories:

“Nie skomentuję tego nawet. Bardzo lubię i cenię sobie Marcina. A tym obrzydliwym pajacem zajmie się nasz prawnik.”

Zatem mamy dwie strony konfliktu: Don Kasjo, który twierdzi, że doszło do romansu na linii Najman-Godlewska i dwójka rzekomych kochanków, która stoi na stanowisku, że do żadnego romansu nie doszło, a Don Kasjo może spodziewać się rozprawy sądowej.

Zobacz także:

Jon Jones o walce Błachowicza! Zaskoczeni słowami ”Bonesa”?

Niewykluczone, że już w przyszłym roku dojdzie do wielkiej walki z udziałem naszego reprezentanta. Jan Błachowicz w pierwszej połowie roku w klatce mógłby spotkać się z mistrzem wagi średniej – Israelem Adesanyą.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis