MMA PLK-1Erko Jun stanie przed wielkim wyzwaniem w Rosji! Będzie to walka w kickboxingu!

Erko Jun stanie przed wielkim wyzwaniem w Rosji! Będzie to walka w kickboxingu!

Oficjalnie Erko Jun stanie przed największym wyzwaniem w dotychczasowej przygodzie. Co ciekawe będzie to pojedynek na zasadach K-1. Zawodnik mający starcia w KSW już szesnastego września wystąpi w Rosji, a dokładnie w mieście Elista.

Jun

“The Bounty Hunter” w największej organizacji w naszym kraju stoczył cztery pojedynki. Wyglądało to naprawdę dobrze, bowiem przed czasem odprawił Tomasza ”Stracha” Oświecińskiego, Popka Monstera i Akopa Szostaka. Przyszedł czas na zdecydowanie większy test. 32-latek wystąpił w main evencie gali w Chorwacji, gdzie zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim. Warto zaznaczyć, że Erko miał swoje momenty, ale ostatecznie musiał uznać wyższość rywala.

Po tym starciu przytrafiła się szybka przegrana z również naszym reprezentantem Damianem Olszewskim. Od tego czasu Jun wrócił na odpowiednie tory i przed czasem odprawił Gianluca Locicero oraz Szymona ”Taxi Złotówę” Września.

Erko Jun stanie przed wielkim wyzwaniem!

Reprezentant Bośni i Hercegowiny nie będzie faworytem tego starcia. Erko Jun oficjalnie wystąpi szesnastego września na gali w Rosji. W formule K-1 zmierzy się z zawodnikiem publiczności – Vladimirem Mineevem.

Rosjanin swoją karierę w K-1 prowadził głównie w ojczyźnie. Co ciekawe w 2012 roku w Perm zmierzył się z Tomaszem Sararą. Mineev po 5-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. To nie koniec polskich akcentów, bowiem w 2009 roku na Mistrzostwach Świata W.A.K.O musiał uznać wyższość Izu Ugonoha.

Mineev skupił się głównie na karierze w mieszanych sztukach walki i trzeba przyznać, że wygląda to obiecująco.

Zobacz także:

Alan Kwieciński odpowiada na słowa ”Matrixa”: Śmieszny jesteś ku**a hipokryto! Widzieliście?

Alan Kwieciński postanowił zareagować na insta stories. Mowa o ostatnich słowach uznanego uderzacza w naszym kraju – Michała ”Matrixa” Królika. Kickboxer w mocnych słowach wypowiedział się o ”Alaniku”.

Krzysztof Stanowski prześmiewczo komentuje wideo “Dzień z Ferrarim”. Amadeusz odpowiada! Co wy na to?

Krzysztof Stanowski zareagował na hitowy filmik High League “Dzień z Amadeuszem Ferrarim”, który ukazuje przysłowiowy “dzień z celebrytą”. Zawodnik szybko odpowiedział na wpis dziennikarza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis