Erko Jun na treningach w MMA Devil Międzychód. Ćwiczy bolesne łokcie na walkę z Pudzianem [WIDEO]

Foto: Facebook/Piotr Piechowiak
Foto: Facebook/Piotr Piechowiak

Wielkimi krokami zbliża się gala KSW 51 w Zagrzebiu. Jednym z bohaterów walki wieczoru imprezy będzie Erko Jun (3-0). Bośniak odbył trening w MMA Devil Międzychód, gdzie uczył się wyprowadzać łokcie w parterze.

Przypomnijmy, że Jun zamknie nadchodzącą galę KSW. Rywalem bałkańskiego zawodnika jest Mariusz Pudzianowski (12-7, 1NC), który zamierza przełamać swoją złą serię. Fighter z Bośni i Hercegowiny staje z kolei przed najtrudniejszym wyzwaniem w karierze. Wygrana z “Pudzianem” otworzy mu bowiem drzwi do poważnego MMA i czysto sportowych starć.

Jakiś czas temu na Instagramie 29-latka pojawił się filmik, w jakim pokazuje siłę swoich kopnięć. Teraz z kolei Jun pojawił się na treningu w MMA Devil Międzychód, gdzie trenował on zachowania w parterze. Konkretnie szkoleniowcy przekazywali zawodnikowi, jak prawidłowo wyprowadzać łokcie na głowę będącego na ziemi rywala, a także jak go rozbijać. Czyżby zatem Bośniak przygotowywał się na obalenie swojego przeciwnika i obijania go z góry?

Treningowo z wczorajszego treningu…z @erkojun 🤼‍♂️ Pamiętajcie o jednym , każda rada trenera @tomasz_stasiak_profesor to cegiełka do cegiełki by dojść do sukcesu 🏆 Gorilla Wear PolandErko JunTomasz „Pająk” Stasiak Nikodem Zatowka

Opublikowany przez Piotr Piechowiak Niedziela, 20 października 2019