MMA PLEMC MMAEMC 7: Marcin Bandel wygrywa przed czasem, Miklasz z szybką przegraną! [WIDEO]

EMC 7: Marcin Bandel wygrywa przed czasem, Miklasz z szybką przegraną! [WIDEO]

Zmienne szczęście naszych reprezentantów na gali EMC 7, która w sobotę odbyła się w Niemczech. W walce wieczoru pas organizacji zdobył lokalny zawodnik Kasim Aras (7-1). Zapaśnik w pierwszej rundzie duszeniem zza pleców poddał Raba Truesdale (10-7-1) z Szkocji.

W tak zwanym co-main evencie Satoshi Ishii (25-13-1) wrócił na odpowiednie tory po ostatnich gorszych startach. Podopieczny legendarnego Mirko Filipovicia w drugiej odsłonie poddał Pietro Cappelili (8-1).

Zmienne szczęście naszych orzełków!

Dwóch naszych reprezentantów wystąpiło na sobotniej gali EMC 7. Jako pierwszy w klatce zameldował się Kacper Miklasz. Młody wojownik stoczył czwarty pojedynek w krótkim odstępie czasu. Tym razem starcie nie potrwało długo, bo zaledwie 50-sekund. Doświadczony Denis Stojnić (14-3) duszeniem gilotynowym – mógł cieszyć się z udanego powrotu.

Reprezentant Bośni i Hercegowiny wrócił do klatki po ponad 5-latach przerwy. “The Menace” jeszcze nie tak dawno miał wystąpić na galach KSW. Dwukrotnie jednak wypadł z pojedynku (pierw z Ante Deliją, a potem Michałem Włodarkiem).

Drugim biało-czerwonym był Marcin Bandel (19-7-1), który odbudował się po dwóch przegranych z rzędu. ”Bomba” w niecałe dwie minuty poddał Davida Karpa (5-4).

Mamy to 🔥🔥🔥 !!! Odwrotny skręt 1:40 1 runda 👊👊👊 Dziękuję Wam mega za wsparcie 🤜🤛💥

Warto też wspomnieć o zwycięstwie Armena Stepanyana (7-4), który już niebawem może dostać drugą szansę od KSW. Reprezentant UFD Gym w pierwszej rundzie poddał Alexa Quileza (8-7) z Hiszpanii.

Zobacz także:

Dwóch Murańskich zawalczy na gali Najmana? „Musisz Marcinku trochę posmarować!”

To byłoby spore zaskoczenie! O walce Jacka Murańskiego z Marcinem Najmanem wspomina się od dłuższego czasu. A co, gdyby na trzeciej edycji MMA VIP wystąpił również jego syn – Mateusz Murański? ”Muran” zabrał głos w tej sprawie na instagramie.

Mirosław Okniński kończy współpracę z Kołeckim! “Czułem, że nie gramy w jednej drużynie od początku…” Zaskoczeni?

Trener Mirosław Okniński kończy współpracę z Sylwestrem Kołeckim! Właściciel Akademii Sportów Walki Wilanów o odejściu jednego z braci Kołeckich spod swoich skrzydeł poinformował w mediach społecznościowych.