MMA PLEMC MMAEMC 7: Kacper Miklasz idzie na rekord? Następna walka w sobotę z byłym zawodnikiem UFC!

EMC 7: Kacper Miklasz idzie na rekord? Następna walka w sobotę z byłym zawodnikiem UFC!

To jest dopiero tempo! Kacper Miklasz (1-3) w krótkim odstępie czasu stoczy czwarty pojedynek. Ełczanin wystąpi na siódmej edycji EMC w Niemczech. Rywalem młodego zawodnika będzie Denis Stojnić (13-3), który ma za sobą epizod w UFC.

Kacper pierwsze zawodowe zwycięstwo odniósł na drugiej edycji MMA VIP w Częstochowie. ”Polish Machine” szybko zdemolował reprezentanta Litwy – Tomasa Vaicikasa. Miklasz ostatni start zaliczył w Ostródzie podczas Fight Exclusive Night 35. Tym razem ełczanin musiał uznać wyższość Bartosza Szewczyka.

Miklasz już w sobotę stoczy następną walkę!

Kacper Miklasz (1-3) nie zwalnia tempa. To będzie już czwarta walka w krótkim odstępie czasu. ”Polish Machine” podczas EMC 7 zmierzy się z bardziej doświadczonym Denisem Stojniciem (13-3).

🇵🇱 Kacper Miklasz steps in to face Denis Stojnic 🇧🇦 at #EMC7! Ivo Cuk had to withdraw from the fight due to injury.

Posted by ELITE MMA Championship on Wednesday, June 30, 2021

Już w sobotę stoczę swój kolejny pojedynek z zawodnikiem który walczył w najlepszej organizacji na świecie czyli @ufc . Trzymać kciuki dziękuje dla mojego managera oraz sponsora @kostkatransporte za dogranie tej walki.🔥

Zawodnik z Bośni i Hercegowiny w 2009 roku stoczył dwie walki w UFC. Były to przegrane przed czasem z Cainem Velasquezem i Stefanem Struve. Warto zaznaczyć, że Stojnic jeszcze nie tak dawno miał zadebiutować w organizacji KSW. Ostatecznie dwukrotnie wypadł z pojedynku (Michałem Włodarkiem i Ante Deliją).

Zobacz także:

Helenius vs Kownacki 2 już oficjalnie! Jest data walki! Da radę?

Wreszcie można to już oficjalnie ogłosić! Walka Helenius vs Kownacki jest już pewna! Poznaliśmy datę oraz miejsce rewanżu z udziałem “Babyface”!

Akop Szostak o walce z Kołeckim na KSW 62: Będzie piekłem, przez które chce przejść… Będzie piekło?

No i stało się! Akop Szostak (4-3) wystąpi w walce wieczoru KSW 62, a zmierzy się z Szymonem Kołeckim (9-1). Mamy pierwsze słowa podopiecznego Roberta Jocza po oficjalnie ogłoszonym starciu.