MMA PLElite FightersElite Fighters: Warszawski Dresik wskazał zawodnika rezerwowego w starciu z Mateuszem Murańskim!

Elite Fighters: Warszawski Dresik wskazał zawodnika rezerwowego w starciu z Mateuszem Murańskim!

Norbert Janecki już w wakacje zadebiutuje w mieszanych sztukach walki. ”Warszawski Dresik” wystąpi w walce wieczoru pierwszej edycji Elite Fighters, która odbędzie się trzydziestego pierwszego lipca. Janecki zmierzy się z Mateuszem Murańskim.

Podczas pierwszej konferencji prasowej nie brakowało tak zwanych ”dymów”. Janecki oświadczył, że nie zamierza tracić czasu – chce jak najszybciej wszystko załatwić i wyjść z promocyjnego wydarzenia. Doszło do face to face z ojcem Mateusza – Jackiem Murańskim. Były nawet rękoczyny…

Warszawski Dresik wskazał rezerwowego zawodnika!

Norbert Janecki nie może doczekać się walki z Mateuszem Murańskim, ale… ”Warszawski Dresik” w mediach społecznościowych wskazał zawodnika rezerwowego, który w razie problemów miałby się zmierzyć z młodym ”Muranem”.

Chciałbym Wam przedstawić mojego brata- zawodnika rezerwowego. Gdybym ja sobie nie dał rady, mój brat @ernitaxi wchodzi za mnie! Do znaczenia w oktagonie. Mam nadzieje, że nie będziecie musieli poznać ze złej strony mojego kumpla. Z farcikiem Auuu‼️‼️ #armiadresika

Zobacz także:

Artur Szpilka chce rewanżu z Różańskim! ”Nie jest to takie proste na tą chwilę”! Chcecie to zobaczyć?

Tak to prawda! Artur Szpilka (24-5, 16 KO) chciałby, aby w przyszłości doszło do jego rewanżowego starcia z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO). Promotor Andrzej Wasilewski zapewnia, że nie będzie to proste, ponieważ walka była zbyt krótka.

Don Vasyl wystąpi na MMA VIP 3! Jest też przesłanie do Jacka Murańskiego! [WIDEO] Jak to będzie wyglądać?

To jest dopiero niespodzianka… ”Don Vasyl” wystąpi na trzeciej edycji MMA VIP, która odbędzie się już w październiku. Kazimierz Doliński to romsko-polski piosenkarz, kompozytor oraz poeta.