MMA PLElite FightersElite Fighters: W walce o pas influenserki z… prawie 240 tysiącami obserwujących!

Elite Fighters: W walce o pas influenserki z… prawie 240 tysiącami obserwujących!

Zaczynamy otrzymywać coraz więcej informacji o organizacji Elite Fighters, która niedługo zadebiutuje na polskim rynku mieszanych sztuk walki. Impreza ma przykuwać uwagę kibiców, bowiem w rozpisce znajdują się kolejni instagramowi influenserzy!

Tajemniczy organizatorzy zaprezentowali kolejną walkę, która znajduje się w rozpisce wydarzenia. Tym razem będzie to pojedynek o… mistrzowski pas w dywizji kobiet!

Elite Fighters: Walka o pas mistrzowski pań w rozpisce! Na przeciwko siebie influenserki z… prawie 240 tysiącami obserwujących!

W walce tej na przeciwko siebie staną influenserki, które mają ogromną rzeszę fanów na Instagramie, co ewidentnie współgra z modelem biznesowym organizacji.

O pas Elite Fighters zawalczą bowiem Madame Piekut (235 tys. obserwujących) i Weronika Piątek (102 tys. obserwujących.):

Oprócz tego pojedynku, Elite Fighters kusi także angażem słynnego “Miśka z Nadarzyna”, którego potencjalnym przeciwnikiem miałby być jeden z najsłynniejszych polskich “rozprutych gangsterów” – Masa:

Zobacz także:

Gamrot na treningu z pogromcą McGregora! Widzieliście?

Najlepszy zawodnik kategorii lekkiej w Polsce Mateusz Gamrot na treningu z pogromcą Conora McGregora, który występuje w tej samej kategorii wagowej UFC! Polak przygotowuje się do swojego drugiego występu dla UFC i sparuje z najlepszymi!

UFC 260 – wyniki ważenia i spotkania twarzą w twarz [WIDEO]

Za nami oficjalne ważenie przed galą UFC 260 w Las Vegas. Uczestnicy poszczególnych pojedynków spotkali się też twarzą w twarz ze swymi przeciwnikami.