MMA PLElite FightersElite Fighters: Robalini doznał kontuzji przy próbie zadania ciosu, walka trwała kilka sekund!

Elite Fighters: Robalini doznał kontuzji przy próbie zadania ciosu, walka trwała kilka sekund!

Za nami kolejna walka na gali Elite Fighters, która z pewnością zdobędzie szerokie grono fanów w naszym kraju. W tej walce zmierzyli się Krzysztof “Bodychrist” Ciesielski i Patryk “Robalini” Śliwa.

W klatce lepszy okazał się Bodychrist, który wygrał z Robalinim przez kontuzję jego rywala. Robalini zaraz po usłyszeniu gongu wyprowadził kilka ciosów w powietrze, które go skontuzjowały, a dokładnie skontuzjowały jego bark.

Krzysztof “Bodychrist” Ciesielski:

“Bodychrist” na swoim koncie ma dwa pojedynki. Do pierwszego doszło w lutym 2017 roku. Krzysztof na zasadach K-1 przegrał w zaledwie 21-sekund z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem. Ostatni raz Ciesielski swoich sił próbował na FAME MMA 3 w Łodzi. Tym razem Krzysztof wystąpił w formule MMA. ”Bodychrist” w drugiej rundzie musiał uznać wyższość Marcina ”Mnicha Terminatora” Wójcika. Krzysztof w tym pojedynku doznał kontuzji. Krzysztof w ostatnim czasie miał także szansę na rewanż z ”Bonusem BGC” na gali PunchDown.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak ostro o Najmanie: Nie ma charakteru i nigdy nie miał! [WIDEO] Zaskoczeni?

Postanowiliśmy skontaktować się z Pawłem Jóźwiakiem, który skomentował potencjalną walkę z Marcinem Najmanem. Pewne jest jedno – do walki nie dojdzie w organizacji MMA VIP ani Fight Exclusive Night.

Norman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim ale na gali FAME MMA! Jest na to szansa?

Polskie MMA rewanżami stoi? Taka walka mogłaby być bardzo ciekawa, zwłaszcza, że panowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.