MMA PLElite FightersElite Fighters: Organizacja próbowała zorganizować walkę Taxi Złotówy z… kobietą!

Elite Fighters: Organizacja próbowała zorganizować walkę Taxi Złotówy z… kobietą!

Szymon Wrzesień nie może narzekać na brak ofert, ale to już przesada… ”Taxi Złotówa” dostał propozycję, aby zmierzyć się z kobietą na pierwszej edycji Elite Fighters. Nowa freakowa organizacja startuje już trzydziestego pierwszego lipca.

Wrzesień swoją ostatnią walkę stoczył w piątek w Częstochowie. Było to starcie na gali MMA VIP 2. Wrzesień już w pierwszej odsłonie poddał Dariusza Kaźmierczaka (1-10). Warto wspomnieć, że ”Daro Lew” w ostatniej chwili zastąpił Szymona ”Króla Syntolu” Komandosa.

Poniżej zobaczcie co ”Taxi Złotówa” powiedział po następnym zwycięstwie:

Padła taka propozycja!

Elite Fighters próbowało doprowadzić do starcia kobiety z mężczyzną. Mowa o Monice Waldek, która ma świetne warunki fizyczne oraz sukcesy w judo. Waldek swoją dużą siłę pokazała również na ostatniej edycji PunchDown.

Organizacja chciała, aby Monika Waldek zmierzyła się z Szymonem Wrześniem. Co ciekawe zawodniczka sama nawoływała i przekonywała Września do tego pojedynku.

Udało nam się skontaktować z Wrześniem, który potwierdził, że padła taka propozycja. ”Taxi Złotówa” od razu nie był zainteresowany takim starciem.

Została mi złożona propozycja, której nie przyjąłem ze względów wizerunkowych (nigdy bym nie uderzył kobiety). Mówienie, że się rozmyśliłem, albo stchórzyłem jest nieprawdą, którą nakręcają organizatorzy Elite, aby zwiększyć popularność tego pojedynku moją osobą.

Najlepsze momenty z konferencji prasowej poniżej:

Zobacz także:

Artur Gwóźdź został czarnym pasem BJJ! Wielkie osiągnięcie założyciela Artnox Fight Sport! Co wy na to?

Wielkie gratulacje dla właściciela grupy promotorskiej Artnoz Fight Sport! Artur Gwóźdż został bowiem mianowany czarnym pasem BJJ!

Zdjęcie Mateusza Gamrota na ścianie chwały w American Top Team! Widzieliście?

Zdjęcie byłego podwójnego mistrza KSW Mateusza Gamrota zawisnęło na ścianie chwały w jednym z najlepszych klubów sportów walki – American Top Team!