MMA PLElite FightersElite Fighters: Murański wygrywa z Warszawskim Dresikiem. Nie było jednak nokautu!

Elite Fighters: Murański wygrywa z Warszawskim Dresikiem. Nie było jednak nokautu!

Za nami walka wieczoru gali Elite Fighters 1, w której to zmierzyli się Mateusz Murański i Norbert “Warszawski Dresik” Janecki. W klatce lepszy okazał się Muran, który wygrał tę walkę niejednogłośną decyzją sędziów.

Pierwsza runda była bardzo zachowawcza. Muran tańczył wokół Warszawskiego Dresika i unikał konfrontacji, aż sędzia zwrócił mu na to uwagę. Po wznowieniu walki Murański śmielej ruszył na Janeckiego, który odpłacił się serią krótkich haków. Te jednak nie zrobiły na Murańskim – mającym charakter po wujku Władku – wrażenia.

Druga runda była efektowniejsza. Obaj śmielej zadawali ciosy, ale szybko też opadali z sił. Dresik próbował swoich haków i robił to kiedy miał Murańskiego blisko zasięgu, a Murański częściej kopał niż szukał twarzy Janeckiego. Dalej także tańczył wokół Warszawskiego Dresika, ale taniec ten nie przynosił wielkich efektów.

W trzeciej rundzie obaj walczyli bardzo zachowawczo. Warszawski Dresik sprawiał wrażenie nie mającego już siły, a Murański czekał na zakończenie walki. Ostatecznie o wygranym musieli zdecydować sędziowie, którzy przyznali niejednogłośną wygraną Muranowi.

Mateusz Murański:

Mateusz Murański swoją największą popularność zdobył w serialu ”Lombard. Życie pod zastaw”, gdzie nie brakowało momentów – wspólnej pracy z byłym rywalem Arkadiuszem Tańculą. Murański w 2020 roku miał szansę pojawić się w ”Asymetrii”. Wcześniej gościnnie brał udział w serialach takich jak Miasto Długów, Echo serca, Komisarz Alex i Ojciec Mateusz. Obecnie Mateusz na instagramie ma 135 tysięcy obserwujących.

Norbert Janecki:

Janecki na powaznie bierze udział w mieszanych sztukach walki – co widać było na ceremonii ważenia – mowa o wadze. ”Warszawski Dresik” do walki trenował pod okiem utytułowanego Igora Kołacina. Norbert znany jest ze swoich ról w takich filmach jak Pitbull – niebezpieczne kobiety, Kruk, Rysa czy Serce do Walki. Fani w internecie głównie znają go z gościnych wystepów na kanale ”z Dupy”.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak ostro o Najmanie: Nie ma charakteru i nigdy nie miał! [WIDEO] Zaskoczeni?

Postanowiliśmy skontaktować się z Pawłem Jóźwiakiem, który skomentował potencjalną walkę z Marcinem Najmanem. Pewne jest jedno – do walki nie dojdzie w organizacji MMA VIP ani Fight Exclusive Night.

Norman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim ale na gali FAME MMA! Jest na to szansa?

Polskie MMA rewanżami stoi? Taka walka mogłaby być bardzo ciekawa, zwłaszcza, że panowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.