MMA PLElite FightersElite Fighters: Mundek wraca z zaświatów i został mistrzem freakowej organizacji!

Elite Fighters: Mundek wraca z zaświatów i został mistrzem freakowej organizacji!

W kolejnej walce na gali Elite Fighters 1 doszło do konfrontacji między Michałem “Mundkiem” Dryją a Bartkiem Kubiakiem. Stawką tego pojedynku był pas mistrzowski Elite Fighters.

W klatce lepszy okazał się Mundek, czyli Michał Dryja, który przetrwał szarżę Bartka Kubiaka i znokautował wystrzelanego z ciosów i pozbawionego sił zawodnika o pseudonimie FITPL ciosami w parterze. Walka zakończyła się w pierwszej rundzie,

Michał “Mundek” Dryja:

”Mundek” to następny uczestnik programu ”Love Island”, który zadebiutował w mieszanych sztukach walki. Przypomnijmy, że z programu ”Wyspa Miłości” do FAME MMA trafił Maciej ”Szewcu” Szewczyk, Paweł ”Tybori” Tyburski czy ostatnio Piotr ”Miejski Drwal” Szczurek.

25-latek prowadzi dwie działalności gospodarcze. Jedną z nich jest własna marka odzieżowa. ”Mundek” sukcesy zdobywał jako trener personalny. Dryja największą popularność zdobył w programie ”Love Island”, która cieszy się dużym zainteresowaniem na kanałach Polsatu.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak ostro o Najmanie: Nie ma charakteru i nigdy nie miał! [WIDEO] Zaskoczeni?

Postanowiliśmy skontaktować się z Pawłem Jóźwiakiem, który skomentował potencjalną walkę z Marcinem Najmanem. Pewne jest jedno – do walki nie dojdzie w organizacji MMA VIP ani Fight Exclusive Night.

Norman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim ale na gali FAME MMA! Jest na to szansa?

Polskie MMA rewanżami stoi? Taka walka mogłaby być bardzo ciekawa, zwłaszcza, że panowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.