MMA PLElite FightersElite Fighters: Mundek zawalczy o pas! Już pięć osób odmówiło! [WIDEO]

Elite Fighters: Mundek zawalczy o pas! Już pięć osób odmówiło! [WIDEO]

Michał Dryja już dziesiątego lipca wystąpi na pierwszej edycji Elite Fighters. ”Mundek” to następny uczestnik programu ”Love Island”, który zadebiutuje w mieszanych sztukach walki.

Przypomnijmy, że z programu ”Wyspa Miłości” do FAME MMA trafił Maciej ”Szewcu” Szewczyk, Paweł ”Tybori” Tyburski czy ostatnio Piotr ”Miejski Drwal” Szczurek.

Jest na to miejsce również w innych organizacjach. Podczas trzeciej edycji Silesian MMA zobaczymy walkę Cezarego Mroczkowskiego. Aktualnie trwają poszukiwania przeciwnika.  

Jest problem z rywalem!

Michał Dryja ma pewien problem! Mowa o dobraniu przeciwnika na galę Elite Fighters, która już dziesiątego lipca. ”Mundek” zawalczy o pas w kategorii średniej.

Na co dzień jestem osobą spokojną/bezkonfliktową. Zazwyczaj jeżeli jest jakiś spór do rozwiązania, to rozwiązuje go słownie. Trenuje na salce i uważam, że tam się trenuje tą dyscyplinę. Tak też pokazuje życie, że osoby, które są burzliwe na co dzień za dużo nie mają do powiedzenia, kiedy mają coś zrobić. Uważam, że osoby, które rzeczywiście trenują i mają trochę szacunku do tego sportu, nie wywyższają się tym, nie szukają na siłę problemów (…) No właśnie i tutaj jest zagadka, bo ja też chciałbym wiedzieć. Mogę tutaj do kamery się zwrócić. Ja cały czas szukam tego przeciwnika, już pięć osób odmówiło walki ze mną. Nie wiem dlaczego. Moje treningi nie są nigdzie wrzucane, nie wiem gdzie są te informacje podawane, ale pięć osób na ten moment już zrezygnowało. Chciałbym przypomnieć, że jest to walka o pas w kategorii do 84 kilogramów, więc jak ktoś chciałby pokazać, że jestem do niczego to zapraszam.        

Całe wideo poniżej:

25-latek prowadzi dwie działalności gospodarcze. Jedną z nich jest własna marka odzieżowa. ”Mundek” sukcesy zdobywał jako trener personalny. Dryja największą popularność zdobył w programie ”Love Island”, która cieszy się dużym zainteresowaniem na kanałach Polsatu.

Zobacz także:

Silesian 3: Następny uczestnik „Love Island” zadebiutuje w MMA! Trwają poszukiwania rywala! Ktoś chętny?

Cezary Mroczkowskim nowym zawodnikiem Silesianmma! Uczestnik programu „Love Island” zadebiutuje w organizacji na najbliższej gali!