MMA PLElite FightersElite Fighters: Ewa Piekut kończy przed czasem Weronikę Piątek i zostaje mistrzynią!

Elite Fighters: Ewa Piekut kończy przed czasem Weronikę Piątek i zostaje mistrzynią!

Za nami co-main event gali Elite Fighters 1, w którym na przeciwko siebie stanęły zawodniczki: Ewa Piekut i Weronika ”Iamwero” Piątek. Walka ta wzbudziła sporo emocji, zwłaszcza, że jej stawką był pas mistrzowski Elite Fighters.

Lepsza w klatce okazała się mająca lepsze warunki fizyczne Ewa Piekut. Po kilku próbach obalenia ze strony Piątek, kiedy Eva przetrwała jej starania i po chwili sama była w dogodnej pozycji do duszenia. To jednak Piekut się nie udało, ale pod koniec pierwszej rundy Ewa Piekut posadziła “Iamwero” na macie i dokończyła ciosami w parterze.

Ewa Piekut:

Ewę znamy z programu ”Ekipa z Warszawy” transmitowanego na MTV. Program ten cieszy się dużym zainteresowaniem. Warto zaznaczyć, że wielu uczestników programu miało już szansę zawalczyć na FAME MMA. Były też plotki, że Ewa spróbuje swoich sił w FAME i wyjaśni konflikt z Mariettą Witkowską czyli zwyciężczynią programu ”Hotelu Paradise”. W tamtym momencie obie strony obeszły się smakiem. Piekut aktualnie na instagramie posiada 239 tysięcy obserwujących.

Weronika ”Iamwero” Piątek:

Weronika znana jest jako uczestniczka ”FAME czy SHAME”. 21-latka urodziła się w Ostródzie, ale wychowywała się w Islandii. Weronika postanowiła wrócić do Polski i już od dwóch lat mieszka w ojczyźnie. Weronika jest influencerką czy TikTokerką. Ponadto udziela się na instagramie.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak ostro o Najmanie: Nie ma charakteru i nigdy nie miał! [WIDEO] Zaskoczeni?

Postanowiliśmy skontaktować się z Pawłem Jóźwiakiem, który skomentował potencjalną walkę z Marcinem Najmanem. Pewne jest jedno – do walki nie dojdzie w organizacji MMA VIP ani Fight Exclusive Night.

Norman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim ale na gali FAME MMA! Jest na to szansa?

Polskie MMA rewanżami stoi? Taka walka mogłaby być bardzo ciekawa, zwłaszcza, że panowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.