MMA PLElite FightersElite Fighters: Bodychrist podpisał kontrakt! Kto będzie przeciwnikiem?

Elite Fighters: Bodychrist podpisał kontrakt! Kto będzie przeciwnikiem?

Elite Fighters to nowa freakowa organizacja, która właśnie ruszyła z promocją. Poznaliśmy następną postać, która zawalczy na pierwszej edycji. Do gali ma dojść jeszcze przed wakacjami. Szczegóły już niebawem.

Parę dni temu informowaliśmy, że pierwszym nabytkiem organizacji została Ewa Piekut, która znana jest jako weteranka programu ”Ekipa z Warszawy” transmitowanego w MTV.

Bodychrist wraca do klatki!

”Bodychrist” to nowy nabytek organizacji Elite Fighters. Kto będzie przeciwnikiem Krzysztofa Ciesielskiego?

BYŁA PIĘKNA TO CZAS NA BESTIE
Wpadliśmy na chwile w poznańska przestrzeń by zakontraktować tego luja!
@bodychrist.official także na pokładzie💪#elitefighterspl#elite#bodychrist

“Bodychrist” na swoim koncie ma dwa pojedynki. Do pierwszego doszło w lutym 2017 roku. Krzysztof na zasadach K-1 przegrał w zaledwie 21-sekund z Piotrem ”Bonusem BGC” Witczakiem.

Ostatni raz Ciesielski swoich sił próbował na FAME MMA 3 w Łodzi. Tym razem Krzysztof wystąpił w formule MMA. ”Bodychrist” w drugiej rundzie musiał uznać wyższość Marcina ”Mnicha Terminatora” Wójcika. Krzysztof w tym pojedynku doznał kontuzji.

Zobacz także:

Błachowicz o walce z Jonesem… Czekacie na takie zestawienie?

Jan Błachowicz (28-8) ma za sobą pierwszy pojedynek w 2021 roku. Polak potwierdził, że nie tylko rywalizuje z najlepszymi, a z nimi wygrywa w dobitny sposób. Błachowicz w pierwszej obronie tytułu wypunktował Israela Adesanyę (20-1).