MMA PLElite FightersElite Fighters 2: Ogłoszono super fight! Uczestnicy walki trzech na jednego zawalczą ze sobą!

Elite Fighters 2: Ogłoszono super fight! Uczestnicy walki trzech na jednego zawalczą ze sobą!

Poznaliśmy właśnie pierwszy super fight ogłoszony na galę Elite Fighters 2! Organizacja freak fightowa, która zrobiła szum wokół swojej pierwszej gali znowu sięga po zawodników, którzy ostatnio w trójkę weszli do klatki. Tym razem jednak ich walka odbędzie się na innych warunkach.

Elite Fighters 2

Przypominamy, że na gali Elite Fighters 1: Neted, Modlicha i Szwechu pokonali Kung Fu Pandę w walce trzech na jednego. Teraz – na drugiej edycji gali – zmierzą się ze sobą!

Elite Fighters 2: Ogłoszono super fight! Uczestnicy walki trzech na jednego zawalczą ze sobą!

“Nie zwalniamy tempa i nie zatrzymujemy się ani na chwilę! Pragniemy Wam przedstawić pierwszy Superfight II Gali Elite Fighters. Trzech śmiałków, którzy w pierwszej edycji walczyli przeciwko Kung Fu Pandzie, teraz zawalczy przeciwko sobie: Neted, Modlicha i Szwechu w bezprecedensowej formule: „Każdy na każdego”!” – napisał organizator w swoich mediach społecznościowych.

Na ten moment nie znamy jeszcze daty organizacji gali Elite Fighters 2, ale wiemy, że na imprezie tej ma wystąpić Jacek Murański. I to zmierzy się z byłym zawodnikiem KSW, którego nazwiska jeszcze nie znamy.

Zobacz także:

FAME MMA 11: Znamy datę gali oraz potwierdzonego nowego uczestnika!

Wiemy już kiedy i gdzie konkretnie odbędzie się gala FAME MMA 11! Największa polska organizacja freak fightowa zorganizuje swoją kolejną imprezę w Arenie Gliwice!

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

KSW 63 odbędzie się 4 września w Warszawie. Starcie mistrzowskie w walce wieczoru

Kolejne wydarzenie organizacji KSW odbędzie się 4 września w warszawskim studiu telewizyjnym, ATM Studio. W walce wieczoru „Robocop” powróci do kategorii półśredniej, by bronić tytułu mistrzowskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis