MMA PLElite FightersElite Fighters 1: Tarzan miał roznieść Ćwieka, ale skończyło się dyskusyjną decyzją

Elite Fighters 1: Tarzan miał roznieść Ćwieka, ale skończyło się dyskusyjną decyzją

Za nami kolejna walka na gali Elite Fighters 1. W niej zmierzyli się Mateusz “Tarzan” Leśniak i Filip Ćwiek. Walka dotrwała do decyzji sędziów, którzy byli jednogłośni.

Pierwsza runda była nieco zaskakująca. Filip Ćwiek szybko poszedł po obalenie, Tarzan je wybronił i poszedł po gilotynę. Tej nie założył jednak dobrze i Ćwiek uciekł z tej niedogodnej pozycji, a potem zdobył nawet dosiad. Ćwiek w pierwszej odsłonie niespodziewanie był lepszy.

W drugiej rundzie Tarzan podszedł z większym respektem do swojego przeciwnika. Uważniej prowadził walkę, ostrożnie zadawał ciosy i prowadził ją w stójce. Problemem Tarzana zaczął jednak być tlen, bowiem ewidentnie zaczął opadać z sił.

W trzeciej rundzie obaj zawodnicy postawili na stójkę. Ćwiek częściej okopywał nogę wykroczną Tarzana, który sprawiał wrażenie człowieka, który czeka tylko na końcowy gong. Pod koniec rundy Mateusz Leśniak jednak znalazł ostatnie pokłady sił i ruszył z impetem na swojego przeciwnika, jednak nie zdołał skończyć tej walki przed czasem.

Ostatecznie o zwycięstwie zadecydowali sędziowie wskazując jako wygranego Tarzana.

Mateusz “Tarzan” Leśniak:

”Tarzan” znany głównie jest z programu ”Królowie Życia”, który cieszy się dużym zainteresowaniem na kanale TTV. Leśniak w programie przedstawiany jest jako partner Anny Renusz. Mateusz jest właścicielem “Tarzan Garage” zajmującą się choćby renowacją motocykli. Leśniak na instagramie ma obecnie 27,5 tysięcy obserwujących.

Filip Ćwiek:

Filip to były uczestnik programu ”Ekipy z Warszawy” oraz ”Ex na plaży”. Oba transmitowane w MTV.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak ostro o Najmanie: Nie ma charakteru i nigdy nie miał! [WIDEO] Zaskoczeni?

Postanowiliśmy skontaktować się z Pawłem Jóźwiakiem, który skomentował potencjalną walkę z Marcinem Najmanem. Pewne jest jedno – do walki nie dojdzie w organizacji MMA VIP ani Fight Exclusive Night.

Norman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim ale na gali FAME MMA! Jest na to szansa?

Polskie MMA rewanżami stoi? Taka walka mogłaby być bardzo ciekawa, zwłaszcza, że panowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.