MMA PLElite FightersElite Fighters 1: Szalony pomysł ”Warszawskiego Dresika”! Na jednej gali chce się bić z dwoma Murańskimi!

Elite Fighters 1: Szalony pomysł ”Warszawskiego Dresika”! Na jednej gali chce się bić z dwoma Murańskimi!

Norbert Janecki podczas konferencji prasowej wyznał, że jest otwarty, aby na jednej gali zmierzyć się z dwoma Murańskimi. ”Warszawski Dresik” chce podwójną gażę, a to go zmobilizuje do szalonego starcia.

Elite Fighters swoją pierwszą edycję zorganizuje już trzydziestego pierwszego lipca. W walce wieczoru ”Warszawski Dresik” zmierzy się z Mateuszem Murański. Podczas konferencji prasowej doszło też do szarpaniny pomiędzy Norbertem Janeckim, a Jackiem Murańskim.

Możecie to zobaczyć poniżej:

”Warszawski Dresik” kontra dwóch Murańskich?

Norbert Janecki na konferencji prasowej zapewnił, że jeśli nie pojawi się kontuzja/mocne obicia to chętnie po walce z Mateuszem Murańskim od razu skrzyżuje rękawice z jego ojcem – Jackiem. Wszystko odbyłoby się oczywiście tego samego wieczoru!

Jacek Murański jest również otwarty na takie rozwiązanie. Chciał nawet zbić piątkę z ”Warszawskim Dresikiem”, który postanowił odmówić!

Zobacz także:

Zadyma na konferencji przed Elite Fighters 1! W roli głównej Murańscy i Warszawski Dresik [WIDEO] Widzieliście?

Dzisiaj odbyła się konferencja prasowa przed galą Elite Fighters 1. Na konferencji tej miała miejsce zadyma, w której w głównej roli ponownie wystąpili Murańscy (ojciec – Jacek i syn – Mateusz), robiący ostatnio sporo szumu w polskim MMA.

Żurom odpowiada i proponuje walkę Misiek z Nadarzyna kontra Antykonfident! Co wy na to?

Mirosław Dąbrowski pojawił się w piątek na drugiej edycji MMA VIP, która odbyła się w Częstochowie. Misiek z Nadarzyna w rozmowie z naszym portalem w mocnych słowach wypowiedział się na temat walki Andrzeja Żuromskiego z Antykonfidentem. Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź.