MMA PLElite FightersElite Fighters 1: Murański może zawalczyć dzisiaj dwa razy! Najpierw Warszawski Dresik, potem trudniejszy rywal!

Elite Fighters 1: Murański może zawalczyć dzisiaj dwa razy! Najpierw Warszawski Dresik, potem trudniejszy rywal!

Wygląda na to, że Mateusz Murański może dzisiaj zawalczyć dwa razy na jednej gali! Wszystko odbędzie się na Elite Fighters 1, która rozpocznie się już o godz. 19:15.

Murański w walce wieczoru imprezy zmierzy się z Warszawskim Dresikiem, ale jak udało nam się ustalić, to może nie być jedyna jego walka tego wieczora.

Mateusz Murański zgodził się także wejść do klatki z… Mielonidasem! Pojedynek z dwukrotnym uczestnikiem gal FAME MMA (wygrana nad Kizo i przegrana z Lupą) odbędzie się, jeśli Muran szybko upora się z Warszawskim Dresikiem i będzie miał moc, by pokazać się publiczności w drugiej walce z rzędu na tej samej gali!

Starcie to dochodzi do skutku, bowiem wcześniej wielu kandydatów odrzuciło propozycję rywalizacji z Mielonidasem. Na tą z kolei przystał Muran, dla którego dwukrotnie wejście do klatki tego samego dnia nie robi – w teorii – wielkiej różnicy.

Elite Fighters 1 startuje już o 19:15. Jesteście ciekawi co się wydarzy na tej gali?

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Walka wieczoru:
Mateusz Murański vs Norbert ”Warszawski Dresik” Janecki

Walka o pas:
Ewa Piekut vs Weronika ”Iamwero” Piątek

Super freak fight:
Piotr ”Kung FuPanda” Kowalski vs Netet, Szwechu, Modlicha

Walka o pas:
Michał “Mundek” Dryja vs Bartek Kubiak

Pozostałe:
Krzysztof “Bodychrist” Ciesielski vs Patryk “Robalini” Śliwa
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Filip Ćwiek
Julia “Queen of the Black” Pelc vs Julita Juchnowicz
Marcin “Marcintus” Dąbrowski vs Igor “Izet” Zając
Paweł Szulc pok. Kuba Lasik decyzją sędziów

Zobacz także:

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.

KSW traci następnego zawodnika! Abus Magomedov był materiałem na mistrza!

To nie jest dobra wiadomość! Abus Magomedov (24-4-1) jest następnym zawodnikiem, który rozstaje się z największą organizacją w naszym kraju. Już niebawem mamy poznać nowego pracodawcę reprezentanta UFD Gym.

Odmieniony Bonus BGC chętny na rewanż z Najmanem: Teraz czuję się pewniej! [WIDEO]

Dwudziestego ósmego sierpnia do klatki wróci Piotr Witczak. Popularny ”Bonus BGC” w rozmowie z naszym portalem zdradził, że jest chętny na rewanż z Marcinem Najmanem.

Mateusz Gamrot gotowy na walkę z Fergusonem nawet za miesiąc!

Mateusz Gamrot (19-1) zapowiedział, że następny pojedynek w największej organizacji na świecie chciałby stoczyć w grudniu. ”Gamer” jednak jest skłonny zawalczyć wcześniej – jeśli pojawi się oferta walki z konkretnym przeciwnikiem.