MMA PLElite FightersElite Fighters 1: Julia Pelc przegrywa przez bulldog choke z Julitą Juchnowicz

Elite Fighters 1: Julia Pelc przegrywa przez bulldog choke z Julitą Juchnowicz

Za nami pierwsza walka pań na gali Elite Fighters. Na przeciwko siebie stanęły Julia “Queen of the Black” Pelc i Julita Juchnowicz. Lepsza w klatce okazała się Julita Juchnowicz.

Starcie to zakończyło się w pierwszej rundzie. Obie zawodniczki dynamicznie weszły w walkę. Tak dynamicznie, że komentatorzy nie nadążali za ich akcjami. Po kilkudziesięciu sekundach Juchnowicz sprowadziła Pelc do parteru i tam założyła duszenie bulldog choke, o którym zapewne sama nie miała pojęcia, że je zapina.

Nie mniej, zasłużone zwycięstwo Julity Juchnowicz!

Julia Pelc:

Julia do internetu zawitała już w wieku 16-lat, a za parę miesięcy będzie już pełnoletnia. Jej kanał o nazwie “Queen of the Black” subskrybuje 146 tysięcy użytkowników, a na instagramie posiada 229 obserwujących. W ostatnim czasie na Julie spadła bardzo duża krytyka, ale jak zapewnia zmieniła do tego podejście i jest teraz silną osobą.

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak ostro o Najmanie: Nie ma charakteru i nigdy nie miał! [WIDEO] Zaskoczeni?

Postanowiliśmy skontaktować się z Pawłem Jóźwiakiem, który skomentował potencjalną walkę z Marcinem Najmanem. Pewne jest jedno – do walki nie dojdzie w organizacji MMA VIP ani Fight Exclusive Night.

Norman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim ale na gali FAME MMA! Jest na to szansa?

Polskie MMA rewanżami stoi? Taka walka mogłaby być bardzo ciekawa, zwłaszcza, że panowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.

Elite Fighters 1: Muran vs Warszawski Dresik – wyniki na żywo z MMA.PL

Zapraszamy do wspólnego śledzenia wyników na żywo z gali Elite Fighters 1, która rozpocznie się już dzisiaj o godz. 19:15. W walce wieczoru wydarzenia kibice zobaczą pojedynek Mateusza Murańskiego z Warszawskim Dresikiem.