MMA PLElite FightersElite Fighters 1: Bodychrist spoliczkował rywala, Warszawski Dresik cięższy o dwa kilo! [WIDEO]

Elite Fighters 1: Bodychrist spoliczkował rywala, Warszawski Dresik cięższy o dwa kilo! [WIDEO]

Już dziś odbędzie się pierwsza edycja Elite Fighters. W walce wieczoru ”Warszawski Dresik” zmierzy się z Mateuszem Murańskim. Wydawało się, że będzie duża różnica kilogramów, ale Norbert Janecki nie odpuszczał na treningach i widać od razu efekty.

Już na pierwszej edycji zobaczymy dwie walki o pas organizacji. Ewa Piekut znana z programu ”Ekipa z Warszawy” zmierzy się z Weroniką Piątek.

Swój debiut odnotuje również Michał Dryja uczestnik programu ”Love Island”, który cieszył się dużym zainteresowaniem na kanałach Polsatu. ”Mundek” skrzyżuje rękawice z Bartoszem Kubiakiem.

Warszawski Dresik cięższy tylko o dwa kilogramy!

Norbert Janecki wziął na poważnie swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki. ”Warszawski Dresik” na wagę wniósł 103 kilogramy. Jego przeciwnik Mateusz Murański waży zaś 100 kilogramów. Dla wielu mogło być to spore zaskoczenie.

Nie brakowało tak zwanych dymów. Krzysztof Ciesielski nie mógł znieść zachowania swojego najbliższego przeciwnika w internecie. “BodyChrist” spoliczkował Patryka Śliwę.

Konferencje, media trening oraz ważenie zobaczycie w materiale poniżej:

Zobacz także:

Paweł Jóźwiak ostro o Najmanie: Nie ma charakteru i nigdy nie miał! [WIDEO] Zaskoczeni?

Postanowiliśmy skontaktować się z Pawłem Jóźwiakiem, który skomentował potencjalną walkę z Marcinem Najmanem. Pewne jest jedno – do walki nie dojdzie w organizacji MMA VIP ani Fight Exclusive Night.

Norman Parke chce rewanżu z Borysem Mańkowskim ale na gali FAME MMA! Jest na to szansa?

Polskie MMA rewanżami stoi? Taka walka mogłaby być bardzo ciekawa, zwłaszcza, że panowie nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa.