MMA PLCiekawostkiElias Theodorou nie żyje! Był zawodnikiem UFC i ringboyem Invicta FC! Nie mówił głośno o swojej chorobie…

Elias Theodorou nie żyje! Był zawodnikiem UFC i ringboyem Invicta FC! Nie mówił głośno o swojej chorobie…

Bardzo smutna wiadomość dla całej światowej społeczności mieszanych sztuk walki. Elias Theodorou nie żyje! Kanadyjczyk zmarł mając zaledwie 34 lata!

Elias Theodorou nie żyje

Theodorou od dłuższego czasu chorował, ale o swoich kłopotach ze zdrowiem nie informował opinii publicznej. Wiadomość o jego śmierci właśnie obiega media na całym świecie.

Elias Theodorou nie żyje!

Theodorou to były zawodnik organizacji UFC i uczestnik show The Ultimate Fighters: Nationsm, które wygrał. Był także ringboyem organizacji Invicta FC, gdzie walki toczą kobiety.

W największej organizacji MMA na świecie Kanadyjczyk stoczył 11 walk. Wygrał show TUF: Nations, pokonująć w finale Sheldona Westcotta. W swojej karierze wygrywał z takimi zawodnikami jak Cezar Ferreira, Sam Alvey, Eryk Anders czy Trevor Smith.

Znany był także z tego, że walczył o umożliwienie stosowania medycznej marihuany przez zawodników mieszanych sztuk walki. W 2020 roku został pierwszym sportowcem, który otrzymał legalną zgodę na stosowanie tego kontrowersyjnego medykamentu.

Prywatnie był dobrym i ciepłym człowiekiem. Zmarł w wieku 34 lata po długiej walce z chorobą nowotworową. Wg dziennikarza TSN Aarona Bronstetera, Theodorou przegrał walkę z rakiem wątroby.

Zobacz także:

Tomasz Bronder zabiera głos po walce Janikowskiego: Dla mnie klepnięcie, to klepnięcie! Widzieliście?

Tomasz Bronder tuż po walce Damiana Janikowskiego (7-5) został zaproszony do klatki. Mateusz Borek postanowił zapytać go o dyskusje przerwanie walki medalisty olimpijskiego w zapasach. Sędzia nie miał żadnych wątpliwości i zapewnił, że było to dobre przerwanie.

Romanowski nawołuje do walki o pas: Numerem jeden w tej kategorii po Roberto jestem ja! Co wy na to?

Tomasz Romanowski (17-8) ma za sobą kapitalną walkę w kategorii średniej. ”Tommy” już w tym momencie nawołuje do walki o tytuł KSW. Zawodnik ze Szczecina ma nadzieje, że zostanie wysłuchany. Romanowski wspomniał również o Roberto Soldiciu (20-3), bowiem Tomasz marzył o starciu z reprezentantem Chorwacji.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis