MMA PLEuropean Fight MastersEFM 3: wyniki – Maciej Różański poddaje duszeniem Willa Fleury!

EFM 3: wyniki – Maciej Różański poddaje duszeniem Willa Fleury!

W kolejnej walce gali EFM 3 w Dortmundzie kibice oglądali pojedynek o mistrzowski pas wagi półciężkiej. Ten zdobył Maciej Różański (11-3), który poddał Willa Fleury (7-3) duszeniem trójkątnym w drugiej rundzie.

Maciej Różański zaczął agresywnie w stójce. Jego rywal czuł siłę i ciężar rywala i postanowił szukać za wszelką cenę parteru. Fleury to doświadczony zawodnik i potrafił zneutralizować siłę Różańskiego u hamować jego zapędy. Różański tracił siły, szukał swoich momentów, a Fleury wykazywał się cierpliwością i do drugiej odsłony wychodził pewny siebie.

Ta minęła, kiedy Fleury został dwukrotnie mocno trafiony przez Różańskiego. Irlandczyk miał kłopoty i szukał ucieczki poprzez próby obalenia. To natomiast udało się Polakowi. Różański najpierw obalił Irlandczyka, próbował zamknąć go w krucyfiksie, ale jak ta akcja mu się nie udała, to w kontrze do uciekającego Fleuryego założył mu duszenie trójkątne i wygrał walkę przez poddanie.

Zobacz także:

EFM 3 z udziałem Michała Materli – wyniki

Komplet wyników gali EFM 3, która odbywa się w Dortmundzie.

MB Boxing Night 7: Wyniki na żywo

Od godziny 20:00 ruszyła kolejna gala boksu organizowana przez Mateusza Borka. W walce wieczoru naprzeciw siebie staną Robert Parzęczewski oraz Sladnan Janjanin. Zapraszamy do relacji na żywo z tego wydarzenia.