MMA PLEFMEFM: Znamy szczegóły następnej edycji!

EFM: Znamy szczegóły następnej edycji!

Foto: Facebook European Fight Masters

Już w przyszłym miesiącu będziemy świadkami kolejnego wydarzenia spod szyldu organizacji European Fight Masters. Gala zaplanowana na 10 listopada ma być zatytułowana “Walka o Niepodległość”.

Jak można wywnioskować ze słów organizatorów, podczas gali będziemy mogli oglądać pojedynki w formule Polska vs reszta świata.

EFM 4 – Walka o niepodległość! Już 10 listopada w Szczecinie o godzinie 19.30 w przeddzień święta niepodległości Polski będziemy razem z fanami MMA świętować organizując 10 walk w formule MMA. Fighterzy z Bułgarii, Litwy, Rosji, Ukrainy, Niemiec, Czarnogóry i Irlandii zmierzą się z fighterami z Polski . W najbliższych dniach zostanie ogłoszony fightcard!

Termin i miejsce gali

Wydarzenie ma rozpocząć się 10 listopada o godzinie 19.30 w hali w Szczecinie. Nie są jeszcze znane szczegóły transmisji gali, ale najprawdopodobniej organizatorzy zdecydują się na przekaz w systemie pay per view – podobnie jak na EFM 3.

EFM 3

Ostatnia gala European Fight Masters odbyła się 20 czerwca w studiu w Berlinie. Wydarzenie wzbudziło duże zainteresowanie kibiców, przede wszystkim ze względu na obecność w karcie walk Michała Materli. Cipao już w pierwszej rundzie pojedynku poradził sobie z niebezpiecznym Wilhelmem Ottem. Polak wygrał przez duszenie gilotynowe w drugiej minucie walki.

W co-main evencie gali Mateusz Piskorz zmierzył się z Marcelem Grabińskim. Starcie zakończyło się dyskwalifikacją Grabińskiego, który w nieprzepisowy sposób uderzył Piskorza kolanem w parterze. Były zawodnik między innymi KSW i Bellatora nie był w stanie kontynuować walki. Tym samym to jemu przyznano pas wagi półśredniej EFM, który był stawką pojedynku.

Szczegóły dotyczące biletów oraz przede wszystkim zestawień jakie zobaczymy na EFM 4 poznamy już wkrótce.

Zobacz także:

Marcin Różalski przed Genesis o swoim stanie zdrowia: Mam niedowład obu nóg

Marcin Różalski w tygodniu przed pierwszą w historii galą Genesis będzie najważniejszą osobą w polskim świecie mieszanych sztuk walki. Były mistrz KSW w walce wieczoru gali walk na gołe pięści zmierzy się z legendarnym Joshem Barnettem.

Rywal Mateusza Gamrota w UFC: Nie wygrałem tego bracie, nie wiem co widzieli sędziowie!

Rywal Mateusza Gamrota w UFC – Guram Kutateladze w wywiadzie po walce z Polakiem stwierdził, że nie wygrał tej walki, a sędziowie najprawdopodobniej pomylili się w jej ocenie.