MMA PLAkop SzostakEFM Show: znamy pełną kartę walk!

EFM Show: znamy pełną kartę walk!

9 kwietnia odbędzie się Gala EFM SHOW. W oktagonie znajdą się zarówno znane postaci świata MMA i sztuk walki, jak i ci, którzy dopiero budują swoją markę.

EFM SHOW to MMA nowej generacji. Dlaczego? Ponieważ łączy ze sobą nie tylko najbardziej emocjonujące walki, ale również rozrywkę, której polska scena sztuk walki jeszcze dotąd nie widziała.

Gala EFM SHOW odbędzie się 9 kwietnia. Poprzedzona jest YouTube’owym programem EFM CHALLENGE SHOW, podczas którego wszyscy zainteresowani mogą poznać fighterów podczas ekstremalnych wyzwań. Zostali oni podzieleni na cztery drużyny, którym przewodniczą kapitanowie – Mała Ania, Alan Andersz, Robert Pasut oraz Jongmen. O co walczą? O dodatkowe 100 000 zł do podziału!

EFM SHOW Fight Card

Ostatni challenge czeka na zawodników podczas Gali 9 kwietnia. Znamy już pełny Fight Card zmagań. Main Eventem Gali będzie starcie Michał Pasternak kontra Maciej Różański, czyli walka, na którą zawodnicy czekali długo! Jedne z najbardziej emocjonujących starć w historii polskiego MMA poprzedzone zostanie między innymi Super Fightem dwóch znanych postaci świata sportu i walki, czyli Akopa Szostaka i Radosława Słodkiewicza.

Wiele emocji dostarczy również Co-Main Event, czyli rywalizacja Daniela „Skiby” Skibińskiego z Johnem Michaelem Shielem. W najmniejszej klatce świata o zwycięstwo powalczą dwie pary – Piotr Wołowik i Szymon Broncel, a także Michał Mazur i Bartosz Szachta.

CAGE MMA to aż siedem par. Rękawice skrzyżują między innymi Arkadiusz Kaszuba i Patryk Grzemski, Georgi Valentinov i Igor Michaliszyn, a także Tuomas Gronvall i Marcin Maleszewski. W CAGE K1 powalczą Daniel Iliev i Damian Ostęp.

FIGHT CARD EFM SHOW

MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

CO-MAIN EVENT:
DANIEL “SKIBA” SKIBIŃSKI – JOHN MICHAEL SHEIL

CAGE BOX:
PIOTR WOŁOWIK – SZYMON BRONCEL
MICHAŁ MAZUR – BARTOSZ SZACHTA

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN
TOMASZ JANISZEWSKI – MAREK SAMOCIUK
TUOMAS GRONVALL – MARCIN MALESZEWSKI
JOSE TORRES – GIORGI ESIAVA
MAGDALENA LOSKA – KAYLEE VOS
OLEKSII POLISCHUCK – ISLAM MAYRASULTANOV

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

https://efmshow.com/wp-content/uploads/2021/04/FIGHT-CARD-EFM-SHOW-FULL-HD-1024x576.png

Nie czekaj! Już dziś kup PPV!

Galę EFM SHOW 9 kwietnia będzie można zobaczyć dzięki platformie streamingowej PPV. Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.tv i wybrać dostęp. On gwarantuje możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Cena? 24.99 zł. >> KUP TERAZ

Pierwsze trzy walki wieczoru (Oleksii Polischuck – Islam Mayraslutanov, Giorgi Esiava – Jose Torres oraz Magdalena Loska – Kaylee Vos) będzie można obejrzeć na platformie YouTube na Kanale Sportowym. Reszta tylko w PPV!

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [07-10.04.2021]

Przed nami niezwykle ekscytujący weekend pełen emocji związanych MMA. Sprawdźcie co warto obejrzeć!

Paweł Jóźwiak spotkał się z Rafałem Kijańczukiem: Nie będzie zmiany werdyktu na no-contest

Prezes organizacji Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak spotkał się z Rafałem Kijańczukiem i ustalił działania po ostatnim zamieszaniu jakie miało miejsce na gali FEN 33.

OFICJALNIE: Gale Bellator MMA w TVP Sport!

Druga największa organizacja MMA na świecie już oficjalnie będzie transmitowana w Polsce. Gale Bellator MMA transmitowane będą na antenie TVP Sport.

Legenda UFC wyrzucona z siłowni za niezałożenie maseczki: Maski nic nie dają, ludzie, obudźcie się!

Legenda UFC wyrzucona z siłowni za nieprzestrzeganie wymogów sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. Były zawodnik największej organizacji MMA na świecie nie założył na twarz… maseczki!