MMA PLEFM SHOWEFM SHOW stawia na CAGE BOX. Fani pokochali najmniejszy ring świata [WIDEO]

EFM SHOW stawia na CAGE BOX. Fani pokochali najmniejszy ring świata [WIDEO]

Foto: EFM Show

Absolutny brak kalkulacji i walka do upadłego, tym cechują się pojedynki w CAGE BOX. Autorski projekt federacji EFM SHOW pokochali kibice, dlatego na ich galach CAGE BOX zagości na stałe. Najmniejszy ring świata po raz drugi zjedzie do octagonu podczas gali w Bułgarii. Po raz drugi w tej formule zawalczy też zwycięzca, pierwszej historycznej walki w CAGE BOX – Szymon Broncel.

On i jego rywal podczas pojedynku będą mogli się poruszać na przestrzeni 9 metrów kwadratowych, a małe rękawice sprawią, że każdy cios, który wyląduje na twarzy rywala będzie miał swoją wagę.

W formule CAGE BOX zawodnicy walczą do upadłego. A to jest gwarantem emocjonalnej petardy.

Pamiętacie pierwszą rywalizację w CAGE BOX? Tę, w której po 24 minutach krwawej jatki Broncel pokonał Piotra Wołowika? Odświeżcie sobie pamięć i wejdźcie w świat konfrontacji na wyniszczenie.

Cała walka do obejrzenia ZA DARMO:

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Jan Błachowicz skomentował porażkę McGregora z Poirierem na UFC 264!

Nasz mistrz wagi półciężkiej Jan Błachowicz (28-8) z dużym zainteresowaniem obserwował walkę wieczoru UFC 264. W Las Vegas doszło do trylogii pomiędzy Conorem McGregorem (22-6), a Dustinem Poirierem (28-6). Irlandczyk tym razem doznał poważnej kontuzji, ale zapewnia, że jeszcze to nie koniec!

Akop Szostak o walce na KSW 62: Uważam, że robię przysługę Szymonowi…

Akop Szostak (4-3) już w najbliższą sobotę stoczy swój trzeci pojedynek w największej organizacji w naszym kraju. Akop niespodziewanie wraca do organizacji KSW, aby na 62 edycji zmierzyć się z Szymonem Kołeckim. Podopieczny Mirosława Oknińskiego będzie dużym faworytem bukmacherów.