MMA PLEFM SHOWEFM Show: Nowy odcinek youtubowej rywalizacji w sieci! Tym razem zawodnicy do siebie… strzelają! [WIDEO]

EFM Show: Nowy odcinek youtubowej rywalizacji w sieci! Tym razem zawodnicy do siebie… strzelają! [WIDEO]

EFM SHOW to Gala MMA inna niż wszystkie. Wydarzenie odbędzie się 9 kwietnia. Zanim jednak wojownicy wejdą do oktagonu, dajemy Wam możliwość poznania fighterów. Podzieleni oni zostali na cztery drużyny (różne żywioły – ziemia, powietrze, woda i ogień).

Zawodnicy rywalizują w prezentowanych na YouTube challengach, a ich kapitanami są znani influencerzy – Mała Ania z Warsaw Shore, Alan Andersz, Robert Pasut z Abstrachuje, a także Jongmen. Za każde wygrane starcie drużyny dostają punkty. Team, który zdobędzie ich najwięcej (także dzięki późniejszym walkom w oktagonie), wygra 100 000 złotych!

EFM Show: Nowy odcinek youtubowej rywalizacji w sieci! Tym razem zawodnicy do siebie… strzelają! [WIDEO]

Trzeci odcinek rywalizacji to starcie Teamu Powietrze z Teamem Ziemia, czyli podopiecznych Jongmena i Roberta Pasuta z Abstrachuje. EFM CHALLENGE SHOW był niezwykle wymagający! Dlaczego? Ponieważ zawodnicy do siebie… strzelali. Wzorem opowieści z Dzikiego Zachodu – nie dostali jednak do ręki rewolwerów, a łuk, z którego mierzyli do podobizny rywala. Georgi Valentinov strzelał do Igora Michaliszyna, a jego przeciwnik odwdzięczył mu się tym samym. Który trafił w bardziej czuły punkt?

Challenge czekał także na kapitanów. Robert Pasut i Jongmen stanęli do konkurencji, w której musieli jak najszybciej zjeść najbardziej śmierdzącego śledzia na świecie. Który z nich nie zwrócił „przysmaku” i dopisał punkty do konta swojej drużyny? Przekonajcie się sami, oglądając trzeci odcinek EFM CHALLENGE SHOW:

Wcześniejsze odcinki przed EFM Show:

Zobacz także:

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Widzieliście dlaczego odmówił?

Daniel Rutkowski (12-2) już dziewiątego kwietnia stoczy swój następny bokserski pojedynek.Zapaśnik zdradził, że już w tym momencie dostał propozycję z największej organizacji na świecie. ”Rutek” postanowił odmówić!

Będzie trzecia walka McGregor vs. Poirier. To już pewne! Jak obstawiacie?

Do trzeciego pojedynku między Iralndczykiem i Amerykaninem dojdzie w lipcu. Informację potwierdził sam “The Notorious”.

Kacper Koziorzębski vs. Ion Surdu ostatnią walką w rozpisce KSW 60

W ostatnim starciu dodanym do karty walk gali KSW 60 Kacper Koziorzębski (7-3, 4 KO) zmierzy się z Ionem Surdu (10-3, 7 KO, 1 Sub). Pojedynek, do którego dojdzie 24 kwietnia, odbędzie się w umownym limicie 80 kilogramów.

Demian Maia vs Belal Muhammad na UFC 263

Pojedynek w wadze półśredniej Demian Maia vs Belal Muhammad znalazł się w rozpisce gali UFC 263, która odbędzie się 12 czerwca.