MMA PLNajnowszeEFM SHOWEFM Show: Magdalena Loska przegrywa swoją pierwszą walkę w MMA

EFM Show: Magdalena Loska przegrywa swoją pierwszą walkę w MMA

Magdalena Loska (0-1) przegrała z Kaylee Vos (2-2) na punkty podczas gali EFM Show.

EFM Show Magdalena Loska

Loska próbowała doprowadzać do klinczu. Musiała jednak uważać na ciosy Vos. W końcu Polce udało się na dłużej docisnąć rywalkę do siatki. W klinczu nie była mocno aktywna, ale pod koniec jego trwania trafiła kilkoma ciosami. Potem w końcówce rundy zawodniczki wróciły do stójki, gdzie postraszyły się kopnięciami.

Brak opisu.

Drugą rundę Loska zaczęła od frontalnego kopnięcia. Potem wskoczyła do gardy, lecz zrezygnowała z tej akcji. Vos przez to pewien czas dociskała ją do siatki. Potem mistrzyni świata w grapplingu obróciła jednak pozycję. Zawodniczka Loska Team szła do przodu, lecz przy okazji przyjmował też ciosy rywalki. Vos pracowała lewym sierpowym, momentami atakowała nawet kombinacjami. Po okresie przewagi Holenderki Loska przez około minutę kontrolowała ją w klinczu. Sama końcówka rundy to ponownie rywalizacja w stójce.

Brak opisu.

Loska również w trzeciej rundzie goniła za rywalką, która całkiem nieźle poruszała się na nogach. Minuta kontroli w klinczu była jednak na korzyść polskiej zawodniczki. Potem wybitna grapplerka ponownie złapała rywalkę pod siatką. Fragmenty walki w stójce były jednak zdecydowanie lepsze dla Vos. Holenderka trafiała mocnymi sierpowymi rywalkę, która trzymała ręce dość nisko.

O wyniku decydowali sędziowie. Jednogłośnie uznali oni, że lepsza w tym pojedynku była Kaylee Vos.

Eddie Alvarez (30-8, 1 N/C) przegrał z Iurim Lapicusem (15-1) na gali ONE on TNT 1. “The Underground King” został zdyskwalifikowany już w pierwszej rundzie za ciosy w tył głowy.