MMA PLDaniel SkibińskiEFM SHOW: Kim jest rywal Daniela Skibińskiego? Przedstawiamy Michaela Sheila

EFM SHOW: Kim jest rywal Daniela Skibińskiego? Przedstawiamy Michaela Sheila

EFM SHOW: Kim jest rywal Daniela Skibińskiego? 185 cm, 77 kg wagi i chęć pokazania się na polskiej scenie MMA. John Michael Sheil wystąpi podczas Gali EFM SHOW 9 kwietnia. Jego rywalem będzie właśnie Daniel Skibiński.

EFM SHOW: Kim jest rywal Daniela Skibińskiego? Przedstawiamy Michaela Sheila

John Michael Sheil pochodzi z Irlandii. Zadebiutował już w 2007 roku w walce z Trevorem Zieglerem. Wygrał, a następnie pokonał Johna Redmonda, Marka Piekarskiego, Victora Chenga, Henry’ego Fadipe i Rossa Pointona przez TKO. Do tej listy dopisał również Conora Cooke’a, by następnie przegrać z Faycal Hucinem przez decyzję sędziów. Ostatni pojedynek Irlandczyka miał miejsce w 2019 roku. Uległ wtedy w starciu z Cristianem Brinzanem przez TKO. Nie była to jednak jego ostatnia walka.

Rywalem była kontuzja, a także covid, który wpłynął na organizację walk. Teraz John Michael Sheil jest gotowy na powrót do oktagonu, a to oznacza, że będzie się działo! Dlaczego? Ponieważ Irlandczyk znany jest ze swojego „dzikiego”, kickboxerskiego stylu, którym potrafi zaskoczyć rywali. Jest szybki, dynamiczny i przeciwnik musi dopasować się do jego tempa, by za nim nadążyć.

Doświadczenie ma. Walczył między innymi dla Cage Warriors, FIGMMA oraz Street Fight Party. Teraz przechodzi do EFM SHOW, by na dobre rozpocząć kolejny (zwycięski?) dla siebie etap kariery. Jak się do niego przygotowuje? Między innymi poprzez treningi z Conorem Anthonym McGregorem. Poza tym ostatni czas spędził na doskonaleniu treningu fizycznego z użyciem własnego ciała, a także prowadzeniu innych fighterów. Znany jest z tego, że lubi przypierać rywali do ściany. Czy uda mu się to w walce z Danielem Skibińskim?

Ich rywalizacja w formule MMA odbędzie się 9 kwietnia.

FIGHT CARD EFM SHOW

MAIN EVENT:
MICHAŁ PASTERNAK – MACIEJ RÓŻAŃSKI

SUPER FIGHT:
AKOP SZOSTAK – RADOSŁAW SŁODKIEWICZ

CO-MAIN EVENT:
DANIEL “SKIBA” SKIBIŃSKI – JOHN MICHAEL SHEIL

CAGE BOX:
PIOTR WOŁOWIK – SZYMON BRONCEL
MICHAŁ MAZUR – BARTOSZ SZACHTA

CAGE MMA:
ARKADIUSZ KASZUBA – PATRYK GRZEMSKI
GEORGI VALENTINOV – IGOR MICHALISZYN
TOMASZ JANISZEWSKI – MAREK SAMOCIUK
TUOMAS GRONVALL – MARCIN MALESZEWSKI
JOSE TORRES – GIORGI ESIAVA
MAGDALENA LOSKA – KAYLEE VOS
OLEKSII POLISCHUCK – ISLAM MAYRASULTANOV

CAGE K1:
DANIEL ILIEV – DAMIAN OSTĘP

EFM SHOW w każdym domu dzięki PPV

Już teraz możecie wykupić dostęp do kwietniowej Gali. Jak to zrobić? Wystarczy wejść na stronę internetową www.efmshow.tv i wybrać dostęp PPV. On gwarantuje wam możliwość transmisji wydarzenia w każdym miejscu, które tylko chcecie. Liczba miejsc jest nieograniczona!

Cena? 24.99 zł >> KUP TERAZ

Pierwsze trzy walki wieczoru (Oleksii Polischuck – Islam Mayraslutanov, Giorgi Esiava – Jose Torres oraz Magdalena Loska – Kaylee Vos) będzie można obejrzeć na platformie YouTube na Kanale Sportowym. Reszta tylko w PPV!

Zobacz także:

Weekendowy rozkład jazdy z MMA [07-10.04.2021]

Przed nami niezwykle ekscytujący weekend pełen emocji związanych MMA. Sprawdźcie co warto obejrzeć!

Michał Materla żegna się z KSW! Karierę będzie kontynuował w…EFM!

Michał Materla (36l.), prekursor, legenda polskiego MMA, rozstaje się z KSW! Wiadomo już, gdzie zawodnik będzie kontynuował karierę.

Rafał Kijańczuk o rewanżu z Marcinem Filipczakiem na FEN: Na ten moment porozumienia nie ma

Wygląda na to, że sytuacja między “Kijaną” a organizacją FEN ciągle nie jest jasna. Rafał Kijańczuk bowiem wypowiedział się o rzekomym rewanżu z Marcinem Filipczakiem, który miałby odbyć się na jednej z najbliższych gal organizacji Fight Exclusive Night.

ONE on TNT 1: Eddie Alvarez zdyskwalifikowany za ciosy w tył głowy! [WIDEO]

Eddie Alvarez (30-8, 1 N/C) przegrał z Iurim Lapicusem (15-1) na gali ONE on TNT 1. “The Underground King” został zdyskwalifikowany już w pierwszej rundzie za ciosy w tył głowy.