MMA PLEFM SHOWEFM SHOW 2: Udany rewanż Michała Materli! Pewne zwycięstwo na punkty byłego mistrza KSW!

EFM SHOW 2: Udany rewanż Michała Materli! Pewne zwycięstwo na punkty byłego mistrza KSW!

Michał Materla (30-8) może cieszyć się udanym rewanżem po latach. Były mistrz KSW wystąpił w walce wieczoru EFM SHOW w Sofii. ”Cipao” jednogłośną decyzją sędziów pokonał doświadczonego i twardego – Moise Rimbona (25-14-3).

Materla

Pojedynek ten był rewanżem za starcie z 2006 roku. Wtedy to na gali WFC: Europe vs. Brazil w Słowenii Rimbon wygrał jednogłośną decyzją sędziowską.

Już na początku niskie kopnięcie i odpowiedz ciosem ze strony Materli. Mocno nieszablonowy styl reprezentanta Francji – dużo czarowania. Były mistrz KSW szukał obszernego sierpa, ale nie było to łatwe przy ruchliwym rywalu, który coraz atakował choćby front kickiem. Druga próba przy siatce i ”Cipao” zdobywa obalenie. W pewnym momencie Michał próbował duszenia gilotynowego i wydawało się, że jest blisko, ale Rimbon wyszedł z opałów.

U ”Swampa” zaczęły pojawiać się oznaki zmęczenia. Podopieczny Piotra Bagińskiego już na początku trafił mocnym ciosem. Rimbon trafiał niskimi kopnięciami. Materla zdobył obalenie i do końca kontrolował z góry. Mało brakowało, a Michał byłby za plecami rywala.

W trzeciej rundzie Materla potwierdził swoją przewagę w stójce. Głównie chodziło o boks, który był po stronie wojownika ze Szczecina. Walka przeniosła się przy siatce, gdzie Michał szukał sprowadzenia. Materla dopiął swego, ale dosłownie na moment.

Zobacz także:

FEN 36: Mateusz Rębecki poznał rywala w walce wieczoru

Aigun Akhmedov (22-2, 6 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 36 w Szczecinie, która odbędzie się 16 października w Netto Arenie. Będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego, w którego posiadaniu jest “Chińczyk”.

KSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara!

Arkadiusz Wrzosek nie zamierza się zatrzymywać, a przyśpieszyć! Nasz utalentowany kick-boxer nie wyklucza starcia w mieszanych sztukach walki. Wrzosek wskazał nawet potencjalnego przeciwnika, z którym zagwarantuje prawdziwą stójkową wojnę. Nie udało się doprowadzić do tego starcia w K-1, a może uda się w MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis