MMA PLEFM SHOWEFM Show 2. Parke: Walczyłeś z żulami, ja zabiorę Ci wszystko! [WIDEO]

EFM Show 2. Parke: Walczyłeś z żulami, ja zabiorę Ci wszystko! [WIDEO]

Foto: EFM Show

Norman Parke (28-7-1) atakuje Vladislava Kancheva (11-6-2) , z którym 11 września zmierzy się podczas gali EFM SHOW 2 w Bułgarii.

Irlandczyk twierdzi, że Kanchev leci na koksie, a on jest czysty. – Przyjdę zbić cię przy twoich fanach. Zmielę cię, kiedy tylko będę chciał! – zapowiada.

W pyskówkę zawodnicy wdali się podczas trasy promującej galę EFM SHOW 2 w Sofii. Kanchev nie przebierał w słowach – “Rozjebię cię” – rzucił do Irlandczyka, wypominając mu walkę z “głupim youtuberem”, którą ten wygrał przez decyzję sędziów. Kanchev stwierdził, że udział w takim pojedynku to dla prawdziwego zawodowca wstyd i hańba. Parke odparował, że Bułgar też do tej pory walczył z “samymi żulami”.

Jakie jeszcze “uprzejmości” wymieniali ze sobą Kanchev i Parke? Zobacz w materiale. O tym kto i ile będzie w stanie znieść – ale już w klatce – przekonamy się 11 września podczas EFM SHOW 2 w Sofii. Transmisja w Polsce tylko w PPV.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

GROMDA Beach – wyniki

Kolejna ekscytująca gala walk na gołe pięści. Czeka nas 8-osobowy turniej i superfighty. Tym razem wszystko z udziałem kibiców i w wakacyjnej scenerii.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Zapowiada marsz po pas mistrzowski! Kto teraz?

Niepokonany 27-letni Rosjanin Shamil Musaev przedłuża kontrakt z KSW! Informację o podpisaniu kontraktu z polskim gigantem zawodnik przekazał w swoich mediach społecznościowych.