MMA PLEFM SHOWEFM SHOW 2: Norman Parke poznał rywala! Wygrał pięć z ostatnich sześciu walk!

EFM SHOW 2: Norman Parke poznał rywala! Wygrał pięć z ostatnich sześciu walk!

Śmiało można powiedzieć, że gwiazda polskiej sceny mieszanych sztuk walki – Norman Parke poznał rywala na galę EFM SHOW 2, która już 11 września odbędzie się w Sofii w Bułgarii.

Irlandczyka z Północy tym razem czeka walka na zasadach MMA i to z zawodnikiem, który w ostatnich sześciu walkach wygrał… aż pięciokrotnie!

EFM SHOW 2: Norman Parke poznał rywala! Wygrał pięć z ostatnich sześciu walk!

Parke na EFM SHOW 2 zmierzy się z Valdislavem Kanchevem z Bułgarii, który posiada zawodowy rekord walk w postaci jedenastu zwycięstw, sześciu porażek i dwóch remisów. Kanchev wygrał pięć z ostatnich sześciu walk. Między grudniem 2018 roku a marcem 2020 wygrał pięć walk z rzędu. Ostatni raz w klatce pojawił się w listopadzie zeszłego roku, kiedy to na gali SBC 29 przegrał decyzją z Bojanem Velickovicem.

Podczas konferencji prasowej promującej galę EFM SHOW doszło już do słownej konfrontacji między Parkiem a jego najbliższym rywalem.

Przypominamy, że Norman Parke swoją ostatnią walkę stoczył w miniony weekend. Na gali FAME MMA 10 wygrał decyzją sędziów z Kasjuszem “Don Kasjo Król” Życińskim. Werdykt w tej walce odbił się szerokim echem w środowisku sportów walki w Polsce, bowiem scena ta podzieliła się w typowaniu zwycięzcy tamtej konfrontacji.

Jakub Kamieniarz vs. Adam Niedźwiedź na KSW 61

Pojedynek Jakuba Kamieniarza (9-7, 1 KO, 6 Sub) z Adamem Niedźwiedziem (7-4, 1 KO, 6 Sub) otworzy kartę walk gali KSW 61, która odbędzie się już 5 czerwca w ERGO ARENIE. Poznaniak i katowiczanin zmierzą się w hali znajdującej się na granicy Gdańska i Sopotu w limicie kategorii półśredniej.

Zobacz także: