MMA PLEFM SHOWNorman ParkeEFM SHOW 2: Norman Parke pokonał Macieja Jewtuszkę w boksie

EFM SHOW 2: Norman Parke pokonał Macieja Jewtuszkę w boksie

Norman Parke pokonał Macieja Jewtuszkę w pojedynku na zasadach boksu, który odbył się na EFM SHOW 2 w Sofii.

EFM SHOW 2 Norman Parke

Jewtuszko zaczął walkę spokojnie. Parke z kolei wypadał do przodu z obszernymi ciosami. “Irokez” dużo pracował prostymi. Zawodnik z Irlandii Północnej natomiast często obniżał pozycję. Polak starał się unikać uderzeń na odchyleniu.

Parke nieustannie szedł do przodu. Jego ciosy były mocniejsze niż rywala. Jewtuszko był aktywny na nogach, ale celnych i konkretnych ciosów były zdecydowanie zbyt mało.

EFM SHOW 2 Norman Parke

“Irokez” z dużą agresją zaczął rundę trzecią. Były mistrz KSW trzymał nisko ręce. Mimo wszystko był dość aktywny. Mimo Wszystko Parke dalej szedł do przodu. Irlandczyk napierał na przeciwnika i wyprowadzał obszerne ciosy. Z kolei zawodnik BKS Skorpion Szczecin próbował uderzeń na zarówno na korpus jak i głowę. “Stormin” nadal nie odpuszczał aż do końca walki.

Jeden z sędziów dał co prawda remis. Dwóch jednak uznało, że lepszy był Norman Parke. I to właśnie były tymczasowy mistrz KSW został zwycięzcą pojedynku.

Zobacz także:

FEN 36: Mateusz Rębecki poznał rywala w walce wieczoru

Aigun Akhmedov (22-2, 6 KO, 7 SUB) będzie rywalem Mateusza Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB) podczas gali FEN 36 w Szczecinie, która odbędzie się 16 października w Netto Arenie. Będzie to szósta obrona tytułu mistrzowskiego, w którego posiadaniu jest “Chińczyk”.

KSW: Arkadiusz Wrzosek chętny na walkę w MMA! Przeciwnikiem byłby Tomasz Sarara!

Arkadiusz Wrzosek nie zamierza się zatrzymywać, a przyśpieszyć! Nasz utalentowany kick-boxer nie wyklucza starcia w mieszanych sztukach walki. Wrzosek wskazał nawet potencjalnego przeciwnika, z którym zagwarantuje prawdziwą stójkową wojnę. Nie udało się doprowadzić do tego starcia w K-1, a może uda się w MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis