MMA PLEFM SHOWNorman ParkeEFM Show 2: Maciej Jewtuszko zapewnia: Parke zmieni plany po walce ze mną

EFM Show 2: Maciej Jewtuszko zapewnia: Parke zmieni plany po walce ze mną

Maciej Jewtuszko czuje, że jego passa zwycięskich debiutów zostanie przedłużona 11 września na gali EFM SHOW 2 w Sofii. “Irokez” zmierzy się w walce bokserskiej z Normanem Parke. Transmisja w systemie PPV.

Wygrałem debiuty w MMA, K-1 i Muay Thai, a teraz wygram w boksie – mówi pewny siebie Maciej Jewtuszko.

Do tego pojedynku były mistrz KSW przygotowuje się boksersko pod okiem znakomitego szkoleniowca Karola Chabrosa z BKS Skorpion Szczecin. Weteran sportów walki jest przekonany, że znajdzie sposób na pokonanie Normana Parke’a (MMA 28-7-1), który w maju na gali Fame MMA 10 pokonał decyzją sędziów byłego pięściarza amatorskiego Kasjusza Życińskiego.

“Irokez” na śniadanie, Borys na obiad, “Popek” na kolację – odgraża się kontrowersyjny Irlandczyk, który ma już zaplanowane kolejne walki. Nie robi to żadnego wrażenia na Jewtuszce, który czuje się faworytem przed starciem w Sofii i zapewnia, że będzie miał po swojej stronie doświadczenie oraz umiejętności techniczne.

Norman to dobry biznesmen i aktor, tyle walk i wypłat już sobie wyszczekał. Zachowuje się, jakby wszystko było mu wolno. Jak ja miałem kosę z Kułakiem, to nasz konflikt był na serio, ale nie musieliśmy się wyzywać. Stara data rozwiązuje takie rzeczy po dżentelmeńsku – mówi 40-letni Maciej Jewtuszko.

EFM Show 2: Maciej Jewtuszko zapewnia: Parke zmieni plany po walce ze mną

Parke myśli, że dla niego walka ze mną to tylko przystanek, ale obiecuję mu, że będzie musiał zmienić plany. Jestem mańkutem, mam lepsze warunki i cały czas boksuję. Wiek to tylko liczby, pokażę mu precyzję polskiego prawego prostego. Prowadzę się dużo lepiej niż Kasjusz i w klatce Norman szybko zobaczy różnicę! – kończy “Irokez”.

Gala EFM SHOW 2 odbędzie się 11 września w Sofii w Bułgarii. Transmisja tylko w PPV na efmshow.tv.

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Poznaliśmy rywalkę Eweliny Woźniak na gali Brave CF 54 w Koninie

Wiadomo już z kim Ewelina Woźniak (5-0) zmierzy się 25 września na gali Brave CF 54 w Koninie. Rywalką Polki będzie Samin Kamal Beik (5-3).

Zaskoczył! Alan Kwieciński chętnie zmierzy się z… Marcinem Różalskim!

Alan Kwieciński nie przestaje zaskakiwać! Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” skomentował ostatnie słowa Marcina Różalskiego. To nie koniec, bo zawodnik FAME MMA zapewnia, że chętnie zmierzy się z byłym mistrzem KSW.

Ewelina Woźniak o słowach Magdaleny Loski: Mam ważniejsze sprawy niż zaglądanie ludziom do portfela i nazywanie ich żenującymi

Jedna z najbardziej obiecujących zawodniczek w polskim MMA – Ewelina Woźniak stoi w opozycji do zdania Magdaleny Loski o freakach.