MMA PLEFM SHOWEFM SHOW 2: Chciał zostać architektem, ale zakochał się w MMA! Teraz wystąpi na gali z Michałem Materlą

EFM SHOW 2: Chciał zostać architektem, ale zakochał się w MMA! Teraz wystąpi na gali z Michałem Materlą

Przed nami gala EFM SHOW 2, którą zaplanowano na dzień 11 września w stolicy Bułgarii – Sofii. W imprezie tej udział weźmie Ukrainiec Ivan Slobodiuk, którego historię przedstawił Głos Szczeciński.

Slobodiuk przyjeżdżając do Polski pięć lat temu nie miał w planach występów w MMA. Jego celem było pójście na studia i zostanie architektem. Jednak pewnego dnia wszedł on na salę Berserkers Team Szczecin i już z niej nie ma zamiaru wychodzić.

EFM SHOW 2: Chciał zostać architektem, ale zakochał się w MMA! Teraz wystąpi na gali z Michałem Materlą

Slobodiuk na co dzień pracuje w firmie produkcyjnej, ale wcześnie rano odbywa swoje treningi na macie. Te dają efekty, bowiem za nim już pierwszy występ w zawodowym MMA. Na gali EFM SHOW 1 w 90 sekund znokautował Deividisa Zukauskasa. Teraz – 11 września – sprawdzi swoje umiejętności na tle Aleksandyra Tsoneva legitymującego się rekordem 3-1.

Da radę?

Czekacie na galę EFM SHOW 2?

“Gotowi na mocne grzmoty? ⚡💥👊Przed Wami oficjalny trailer gali EFM SHOW 2, która już 11 września odbędzie się w Sofii! 🇧🇬Bilety są już do nabycia 📲https://bit.ly/EFMSHOW2biletyO możliwości wykupienia transmisji PPV poinformujemy wkrótce.”

Oficjalny trailer przed galą EFM SHOW 2 w Sofii! 💥 🇧🇬

Gotowi na mocne grzmoty? ⚡💥 👊Przed Wami oficjalny trailer gali EFM SHOW 2, która już 11 września odbędzie się w Sofii! 🇧🇬Bilety są już do nabycia 📲 https://bit.ly/EFMSHOW2bilety O możliwości wykupienia transmisji PPV poinformujemy wkrótce. Osu!#EFMSHOW2 #SOFIA #mma Michał Materla / Artur "KORNIK" Sowiński / #NormanParke /

Posted by EFM SHOW on Tuesday, July 20, 2021

Zobacz także:

Łukasz Sudolski powalczy o kontrakt z UFC z ukraińskim mistrzem

Jeden z czołowych polskich półciężkich Łukasz Sudolski (8-0) wystąpi w walce wieczoru jednej z serii Dana White’s Contender Series. Rywalem Polaka będzie Igor Poterya (19-2).

Bonus BGC zawalczy na High Leauge! Zaskakujący rywal Łazarskiego Gladiatora

W High League nie może zabraknąć prawdziwej legendy polskich freak-fightów, Piotra „Bonusa BGC” Witczaka (0-4)! 28 sierpnia słynny wojownik z Łazarza powita w oktagonie walecznego streamera, Jakuba „Japczana” Piotrowicza (0-0).

Michał Materla przygotowuje się do EFM SHOW 2. Zawodnik prowadzi “Dziennik Fightera”[WIDEO]

Już 11 września w Sofii odbędzie się gala EFM SHOW 2. Jednym z jej głównych bohaterów będzie były mistrz KSW, Michał Materla (29-8). Zawodnik postanowił przybliżyć fanom swoje przygotowania.

UFC on ESPN 27: Sandhagen vs. Dillashaw – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Czeka nas kolejny weekend z galą w UFC Apex w Las Vegas. Tym razem prawdopodobnie wyłoniony zostanie kolejny pretendent do walki o pas w kategorii koguciej.