MMA PLEuropean Fight MastersEFM 3: wyniki – Janusz zdominował i wypunktował Kalenika

EFM 3: wyniki – Janusz zdominował i wypunktował Kalenika

W pierwszej walce karty głównej gali EFM 3, która odbywa się w Dortmundzie, Wojciech Janusz pokonał Piotra Kalenika przez jednogłośną decyzję sędziów.

Potężne prawe sierpowe. To była broń, na którą stawiał Wojciech Janusz od początku tego starcia. Piotr Kalenik przyjął kilka mocnych bomb od rywala, ale nie pozostawał dłużny. Próbował odgryzać się Januszowi, ale na reprezentancie Berserkers Team Szczecin nie robiły one większego wrażenia. Za to Janusz wraz z upływem czasu uderzał coraz mocniej.

W drugiej odsłonie Janusz zaczął dodatkowo trafiać ciosami prostymi. Kalenik był w defensywie, ale nie próbował przenieść walki do parteru, by odpocząć od naporu rywala. Wojciech Janusz miał cały czas przewagę. By wygrać to starcie, Kalenik musiał skończyć tę walkę przed czasem.

Na to się jednak nie zanosiło, dopóki nie nadeszła trzecia minuta trzeciej rundy. Wtedy Kalenik desperacko ruszył do ataku i zaczął zyskiwać przewagę. Janusz jednak odparł ataki Kalenika i pod koniec trzeciej odsłony zdołał nawet obalić przeciwnika. Tam – będąc w parterze – dotrwał do ostatniego gongu i wygrał walkę decyzją sędziów.

Zobacz także:

EFM 3 z udziałem Michała Materli – wyniki

Komplet wyników gali EFM 3, która odbywa się w Dortmundzie.

MB Boxing Night 7: Wyniki na żywo

Od godziny 20:00 ruszyła kolejna gala boksu organizowana przez Mateusza Borka. W walce wieczoru naprzeciw siebie staną Robert Parzęczewski oraz Sladnan Janjanin. Zapraszamy do relacji na żywo z tego wydarzenia.