MMA PLConor McGregorEfekt Conora McGregora. ESPN+ ze znaczącym wzrostem subskrybentów!

Efekt Conora McGregora. ESPN+ ze znaczącym wzrostem subskrybentów!

Foto: Facebook/ Conor McGregor

To się nazywa “efekt Conora McGregora”! Według szefa Disney’a, Boba Igera, Irlandczyk wpłynął na znaczący przypływ subskrybentów platformy ESPN+, która jest medialnym partnerem organizacji UFC.

UFC na platformie ESPN+ pokazuje wszystkie swoje nienumerowane gale na terenie Stanów Zjednoczonych. Numerowane imprezy światowego giganta nadal są jednak dostępne w systemie PPV. Ale, żeby móc wykupić PPV na wydarzenia organizacji sterowanej przez Danę White’a trzeba być subskrybentem ESPN+.

Efekt Conora McGregora. ESPN+ ze znaczącym wzrostem subskrybentów!

Postać Conora McGregora miała wpłynąć na wzrost subskrybentów WSPN+ z liczby 6,6 miliona na początku tego roku do 7,6 miliona pod koniec 2020 roku:

Conor McGregor w 2020 roku stoczył jeden pojedynek. 18 stycznia na gali UFC 246 już w 40. sekundzie znokautował Donalda Cerrone. Kolejną walkę Irlandczyk ma zaplanowaną na 23 stycznia 2021 roku. “Notorious” zmierzy się w niej z Dustinem Poirierem.

Starcie to może wyłonić poważnego kandydata do miana mistrza wagi lekkiej UFC. Pas mistrzowski jest bowiem nieobstawiony po rezygnacji ze sportu dotychczasowego mistrza Khabiba Nurmagomedovowa.

Można się spodziewać tego, że PPV na galę UFC 257, na której dojdzie do walki Poirier vs McGregor 2 znowu będzie sprzedawać się świetnie.

Zobacz także:

Maciej Kawulski skomentował wybryk Gamrota. Chodzi o scysję z policją!

Współwłaściciel Federacji KSW Maciej Kawulski skomentował wybryk swojego byłego podwójnego mistrza Matesza Gamrota, który według portalu klodzko.naszemiasto.pl, będąc pod wpływem alkoholu miał awanturować się z policją pod jednym z hoteli w swoim rodzinnym mieście.

Walka olbrzymów! W lutym do klatki wraca rosyjski skandalista!

Viacheslav Datsik (5-7) tak łatwo nie odpuści! Rosyjski skandalista po zwolnieniu z więzienia myśli o następnym starcie. ”Ryży Tarzan” dwudziestego lutego ma zmierzyć się z Zuluzinho (12-9). Rosjanin waży ponad 130 kilogramów, zaś Brazylijczyk wedle Datsika grubo ponad 190 kilo…

Wielka metamorfoza pięściarki! Widzieliście?

Sylwia Kusiak pokazuje jak przełamywać bariery. Zobaczcie przemiany pięściarki z Koszalina.