MMA PLUFCEdson Barboza chce zwolnienia z UFC! Dramatyczny apel zawodnika!

Edson Barboza chce zwolnienia z UFC! Dramatyczny apel zawodnika!

Foto: MMAjunkie.com

W mediach społecznościowych pojawił się nieoczekiwany apel zawodnika UFC Edsona Barbozy (20-8). Efektownie walczący Brazylijczyk na Twitterze poprosił o… zwolnienie z kontraktu!

Barboza chciał spróbować swoich sił w wadze piórkowej, ale zamiast powrotu do oktagonu zaapelował o zwolnienie go z kontraktu. Brazylijczyk nie podał powodów swojej decyzji, ale przyznał, że nie ma mało czasu na czekanie na zgodę o rozwiązanie kontraktu:

“Jestem bardzo wdzięczny za prawie 10 lat pracy w firmie! Dałem z siebie wszystko w każdej walce i zawsze dawałem dobre show fanom, ale uważam, że nadszedł czas, by iść dalej. Nie mam dużo czasu. Proszę, pozwólcie mi odejść, Dana White, Shean Shelby.”

Edson Barboza przegrał cztery z ostatnich pięciu walk. Za sobą ma dwie porażki z rzedu, w którym przegrywał z Paulem Felderem i Justinem Gaethje. Brazylijczyk za każdym razem, jak wchodził do oktagonu był gwarantem zaprezentowania świetnej walki i mimo braku szans na mistrzostwo, UFC chętnie korzysta z jego usług.

Aktualny rekord Edsona Barbozy w oktagonie wynosi 14 zwycięstw i 8 porażek. Brazylijczyk jest związany z UFC od listopada 2010 roku.