MMA PLArchiwumBoksEddie Hearn nie ma wątpliwości: N’Gannou wygrał! Joshua znokautuje go do 3 rundy!

Eddie Hearn nie ma wątpliwości: N’Gannou wygrał! Joshua znokautuje go do 3 rundy!

Tym razem po sobotniej walce Tysona Fury z Francisem N’Gannou głos zabrał ceniony promotor boksu Eddie Hearn. Nie ma on wątpliwości kto powinien być zwycięzcą w Arabii Saudyjskiej. Eddie uważa, że Francis wygrał pojedynek. To nie koniec, bowiem promotor wypowiedział się o potencjalnej walce byłego mistrza UFC z Anthonym Joshuą.

Hearn

Anthony wrócił na odpowiednie tory i odnotował dwa zwycięstwa. ”AJ” po dwunastu rundach pewną jednogłośną decyzją sędziów pokonał Jermaine Franklina Jr, a ostatecznie w siódmej rundzie znokautował Roberta Heleniusa. Fin po tej walce wpadł na dopingu.

W sobotę Tyson Fury niejednogłośną decyzją sędziów pokonał byłego mistrza UFC, ale trzeba zaznaczyć, że forma Brytyjczyka nie wyglądał dobrze. Wydaje się, że Tyson kompletnie zlekceważył rywala. Był nawet bardzo duży moment szoku, gdy w trzeciej rundzie Fury został posłany na deski.

Eddie Hearn zabiera głos!

Eddie Hearn nie ma wątpliwości, że w sobotę Francis N’Gannou powinien zwyciężyć z Tysonem Furym.

To jednak nie koniec, ponieważ Eddie uważa, że Anthony Joshua w potencjalnej walce znokautuje N’Gannou do trzeciej odsłony.

Nie mogę uwierzyć w to, co właśnie zobaczyłem. Według mnie N’Gannou wygrał ten pojedynek. Walka sama w sobie była gówniana, ale gość, który zaboksował po raz pierwszy w życiu, w mojej ocenie zwyciężył. N’Gannou zawalczył lepiej niż myślałem, wciąż jednak twierdzę, że miałby kłopot ze zdobyciem pasa brytyjskiego. Joshua znokautuje go do końca trzeciej rundy. AJ nie będzie miał z nim kłopotów. Fury wyglądał jakby nigdy w życiu nie miał rękawic na dłoniach. Nie wiem, czy może nie trenował odpowiednio do tego rywala, być może za bardzo skoncentrował się już na starciu z Usykiem, lecz był w tej walce po prostu okropny. I zapomnijcie o unifikacji Fury’ego z Usykiem, ta walka umarła dziś w ringu w Arabii Saudyjskiej. Teraz nikt nie będzie nią zainteresowany. Jeśli dojdzie do potyczki Joshuy z Furym, AJ zakończy jego karierę. Powtarzam to od dawna, Joshua znokautuje go w pierwszej połowie pojedynku.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis