MMA PLBez kategoriiEddie Alvarez na temat DREAM.5

Eddie Alvarez na temat DREAM.5

eddie-alvarez.png

Niecały miesiąc został do Dream 5: Lightweight Grand Prix Final, gdzie wschodząca gwiazda DREAM Eddie Alvarez w półfinale zmierzy się z bardzo szanowanym Tatsuya Kawajirim. Ewentualna wygrana dla młodego Alvareza oznaczać będzie powrót w walce finałowej i walka o wszystko ze zwycięzcą pojedynku Shinya AokiCaol Uno.

Zobaczmy co Alvarez miał do powiedzenia na temat tego wydarzenia dla TAGG Radio.

“Czy nie dlatego walczymy?” pyta Alvarez “Aby przekonać się jak dobrzy jesteśmy, aby konkurować z najlepszymi. Kiedy zatrudniłem Monte Coxa na początku tego roku powiedziałem mu, że są dwie rzeczy jakich chcę dokonać w 2008 roku: chcę walczyć dużo więcej ponieważ jestem młody, mam 24 lata i chcę spędzić w ringu więcej czasu, nabrać doświadczenia. Chciałem też walczyć z zawodnikami z najwyższej półki. On to załatwił.”

“Myślę, że kluczowym czynnikiem w finałach będzie kondycja.” stwierdził Eddie “Ja i Kawajiri prezentujemy podobny poziom siły. Myślę, że w aspektach, w których on jest dobry ja jestem mu równy lub nawet odrobinę lepszy. Tak więc myślę, ze kondycja i serce do walki będzie tu ważniejsze niż umiejętności. To będzie kwestia tego kto się lepiej przygotował i kto przejmie kontrolę nad walką.”  

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis