MMA PLUFCEA odsłania karty. Poznaliśmy okładki UFC 5!

EA odsłania karty. Poznaliśmy okładki UFC 5!

Premiera EA Sports UFC 5 zbliża się wielkimi krokami! Właśnie z tego powodu elektronicy ruszyli z promocją i coraz częściej dzielą się z nami materiałami dotyczącymi nowej odsłony. W końcu poznaliśmy wygląd okładki!

UFC 5 okładka
Foto: EA SPORTS UFC

Już tylko godziny dzielą nas od pierwszego trailera EA UFC 5. Pierwsza oficjalna zapowiedź ukaże się w czwartek o godzinie 17:00.

Mistrzowski skład!

Przecieki się potwierdziły. W podstawowej wersji gry na okładce znaleźli się Alexander Volkanovski i Valentina Shevchenko, a na edycji Deluxe pojawił się Israel Adesanya. Pierwszy raz w historii gier markowanych logotypem UFC użyto modelu postaci zamiast zdjęcia prawdziwego zawodnika. Jak wam podoba się ten koncept?

Jako ciekawostkę podam, że nad bohaterami, którzy pojawili się na okładce gier z serii EA Sports – wisi pewna klątwa. Mianowicie każdy, kto znalazł się na pudełku gry, a następnie wychodził do kolejnej walki – przegrywał albo miał inne problemy np. z dopingiem.

Israel Adesanya jako pierwszy przełamał złą serię, kiedy na UFC 253 pokonał Paulo Costę – jednak chwilę później przegrał z Janem Błahowiczem, więc w jego przypadku była to bomba z opóźnionym zapłonem.

To już jutro!

Jak już wspomniałem wyżej, trailer zostanie opublikowany 7 września równo o godzinie 17:00. EA wypuściło dzisiaj jeszcze materiał przypominający o tym wydarzeniu.

ZOBACZ TAKŻE: Piotr Lisek zabiera głos i tłumaczy dlaczego zawalczy w FAME MMA! ”Nie kończę ze sportem…”

Poniżej znajdziecie bezpośredni link do filmu, który premierę będzie miał za kilkanaście godzin. Oglądamy!

EA Sports UFC 5 – Trailer

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis