MMA PLKhabib NurmagomedovDziś mija pierwsza rocznica śmierci ojca i trenera Khabiba Nurmagomedova!

Dziś mija pierwsza rocznica śmierci ojca i trenera Khabiba Nurmagomedova!

To właśnie dzisiaj mija pierwsza rocznica śmierci mentora i ojca Khabiba Nurmagomedova. Abdulmanap Nurmagomedov od wielu miesięcy zmagał się z poważnymi powikłaniami po chorobie COVID-19.

Gwiazda Dagestanu swoją karierę definitywnie zakończyła w październiku 2020 roku. Khabib już wielokrotnie był kuszony powrotem. ale wydaje się to niemożliwe bowiem ważniejsza jest dla niego złożona obietnica matce. Nurmagomedov podczas UFC 254 już nie pierwszy raz udowodnił, że jest prawdziwym mistrzem. 32-latek w drugiej odsłonie poddał Justina Gaethje.

Pierwsza rocznica!

To był ciężki okres Khabiba Nurmagomedova (29-0). Abdulmanap Nurmagomedov zmagał się z chorobą od kilku miesięcy. Trafił do szpitala w Moskwie z podejrzeniem zarażenia się koronawirusem. Wyniki jego testów potwierdziły diagnozę.

Ojciec Khabiba Nurmagomedovowa przez pewien czas przebywał w śpiączce farmakologicznej, ale został z niej wybudzony. Jego stan jednak się nie poprawiał. Cały czas walczył z powikłaniami po chorobie COVID-19, które miały spowodować śmierć.

Będę tęsknił za tobą ojcze. Byłeś ojcem, przyjacielem, bratem i trenerem w jednym. Nauczyłeś mnie prawie wszystkiego, czego mogłem się nauczyć. Mam nadzieję, że byłeś ze mnie dumny. Na końcu zadowolenie rodziców to zadowolenie Allaha – napisał Khabib.

Zobacz także:

Ewa Brodnicka trenuje MMA! Już niedługo debiut?

To byłoby zaskoczenie! Ewa Brodnicka na sali Aligatores Fight Club trenuje MMA. Czyżby to zwiastuje debiut w mieszanych sztukach walki? Nie możemy tego wykluczyć.

Nie żyje 7-letni judoka! Parę miesięcy wcześniej trafił do szpitala po brutalnym treningu! Widzieliście?

Doszło do tragedii! Nie żyje siedmioletni chłopiec, który dwa miesiące temu trafił do szpitala po brutalnym treningu. Cała sytuacja miała miejsce w jednej ze szkół na Tajwanie.