MMA PLBabilon MMADziennikarz sugeruje walkę Kacprzak vs Formela. Prezes FEN: Formela to półka wyżej!

Dziennikarz sugeruje walkę Kacprzak vs Formela. Prezes FEN: Formela to półka wyżej!

Po ostatniej gali Babilon MMA 34, na której Piotr Kacprzak obronił pas mistrzowski wagi piórkowej dziennikarz Tomasz Marciniak rzucił pomysł walki mistrza Babilonu z mistrzem FEN Kacprem Formelą. To potencjalne zestawienie skomentował prezes FEN Paweł Jóźwiak.

Kacprzak vs Formela

Walkę Piotra Kacprzaka z Krzysztofem Mendelewskim opisaliśmy TUTAJ -> Babilon MMA 34: Piotr Kacprzak broni mistrzowskiego pasa. Poddał Mendlewskiego w 2. rundzie

Po kolejnym efektownym zwycięstwie, Kacprzak celuje znacznie wyżej. Mówi się nawet o UFC!

Dziennikarz po gali Babilon MMA 34 rzuca pomysł walki Kacprzak vs Formela

Zauważył to już m.in. dziennikarz Tomasz Marciniak. Na Twitterze rzucił on pomysł walki z Kacprem Formelą, który formalnie nadal jest mistrzem wagi piórkowej FEN:

“Piotr Kacprzak chyba przerósł już Babilon. Może szybki przystanek w Cage Warriors po drodze do UFC? Bez zmiany organizacji jedyna walka, która mnie interesuje to pojedynek FEN vs. Babilon z Formelą. #BabilonMMA34

Pomysł ten skomentował prezes FEN Paweł Jóźwiak. Twierdzi on, że jego zawodnik to półka wyżej i ma pomysł na zupełnie inny pojedynek dla Formeli:

“Poniosło Cię teraz trochę TJ

Bardzo fajny i dobry zawodnik,ale Formela to półka http://wyżej.Na ten moment taka walka nie ma żadnego sensu. Formela chętnie z Rutkiem bym za to zobaczył .Pozdro”

W tej sprawie nie mogło też zabraknąć komentarza menadżera Piotra Kacprzaka – Artura Gwoździa, który tak skomentował słowa prezesa FEN:

“A ja bym zobaczył taki pojedynek a z tą półką wyżej to przesadziłeś”

Zobacz także:

Kontrowersyjny pomysł UFC! Conor McGregor i Tony Ferguson trenerami w TUF-ie?

Według wielu opinii internautów to kontrowersyjny pomysł UFC! W sieci bowiem trwa dyskusja na temat tego, czy Conor McGregor i Tony Ferguson – czyli zawodnicy mający swój prime już dawno za sobą – zostaną trenerami w najnowszym TUF-ie.

Duffee mocno o rewanżu z De Friesem: Kto miałby uratować wagę ciężką? Jest bardzo nudny!

Todd Duffee (9-3) pojawił się w programie The MMA Hour, gdzie zabrał głos w sprawie walki wieczoru KSW 79. Amerykanin już w debiucie zawalczy o mistrzowski pas największej organizacji w naszym kraju. Todd wraca po dłuższej przerwie i stoczy rewanż po latach z aktualnym championem – Philem De Friesem (22-6). 37-latek uważa, że jest zawodnikiem, który może uratować wagę ciężką w organizacji KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis