MMA PLMMADziennikarz MMA.PL stoczy charytatywny pojedynek z mistrzem FEN! Wszystko by pomóc Nikoli!

Dziennikarz MMA.PL stoczy charytatywny pojedynek z mistrzem FEN! Wszystko by pomóc Nikoli!

Już siedemnastego czerwca w Szamotułach (koło Poznania) odbędzie się gala SBT Boxing Night 3. Dawid Barcikowski dziennikarz naszego portalu zdecydował się na walkę z… mistrzem Fight Exclusive Night – Piotrem Kuberskim. Będzie to oczywiście charytatywny pojedynek. Wszystko by pomóc Nikoli, która potrzebuje nowego specjalistycznego wózka inwalidzkiego.

Kuberski

Reprezentant Ankosu Poznań podczas ostatniej gali Fight Exclusive Night 46 w Pile udanie obronił tytuł organizacji w kategorii średniej. Podopieczny Andrzeja Kościelskiego już w pierwszej odsłonie znokautował niepokonanego do tego czasu Kamila Wojciechowskiego. W tym roku był to już drugi start ”Qbeara”. W pierwszym Kuberski podczas FEN 44 znokautował Marcina Filipczaka.

Piotr tytuł zdobył w czerwcu poprzedniego roku, gdy w Ostródzie znalazł sposób na zakończenie pojedynku z Marcinem Naruszczką. Kuberski aktualnie może pochwalić się passą dziewięciu zwycięstw z rzędu.

Pomagajmy!

Dawid Barcikowski już w czerwcu stoczy charytatywny pojedynek z Piotrem Kuberskim. Wszystko, aby pomóc Nikoli. Zbiórkę z pomocą dla dziewczyny macie [TUTAJ

Dziennikarz MMA.PL dodatkowo opowiedział jak to się stało, że ich pojedynek odbędzie się na gali SBT Boxing Night 3.

Na samym początku wywiadu przed galą FEN44 w Ostrowie Wielkopolskim w styczniu tego roku ”Qbear” powiedział, że go unikam. To fakt, dłuższy czas nie było mnie w Ankosie, gdzie swojego czasu regularnie i często bywałem. Po wygranej walce z Filipczakiem – Piotrek spytał, co z naszym sparingiem. Po gali wrzuciłem nasze zdjęcie z podpisem “Jak będzie 100 polubień, to robimy tę walkę”. Piotrek to udostępnił, pisaliśmy później i ustaliliśmy, że zrobimy coś na zasadzie sparingu, nagramy to i fajnie zmontujemy, a przy okazji wypromujemy jakąś akcję charytatywną, bo Piotrek jest znany z tego, że często pomaga. Temat jednak trochę ucichł… Do teraz. Pracuję przy organizacji gal grupy SBT Promotions, gdzie Piotr jest zaproszony jako gość specjalny. Najbliższa gala odbędzie się już 17 czerwca. Wpadłem na pomysł, że  ”Qbear” mógłby wejść do ringu, wywołać mnie, zrobilibyśmy face to face i zapowiedzieli swój “pojedynek”. Sprawy nabrały jednak niespodziewanego obrotu, bo Patryk (jeden z organizatorów gali) zaproponował, by ten pojedynek wrzucić na kartę walk. Nie zastanawiałem się ani chwili i się zgodziłem. Wieczorem dostałem zaktualizowaną kartę walk, gdzie zobaczyłem swoje nazwisko zestawione z Kuberskim w 3-rundowym pojedynku charytatywnym na zasadach bokserskich. Dopiero wtedy zdałem sobie sprawę w co się wpakowałem. Zaproponowałem, by pojedynek dedykować Nikoli- ciężko chorej od urodzenia chrześniaczce mojej dziewczyny. Lista wydatków jest spora, a jednym z nich jest nowy specjalistyczny wózek inwalidzki. Na gali planujemy zbiórkę pieniędzy do puszek oraz licytacje sportowych gadżetów. Na solidne przygotowania nie ma już czasu, zwłaszcza na rywala ze ścisłego polskiego topu, ale ten czas nie pójdzie na marne, bo już teraz ruszyliśmy ze zbiórką dla Nikoli. My walczymy, bo chcemy. Nikola i jej rodzice niestety takiego wyboru nie mają i codziennie muszą stawiać czoło przeciwnościom losu.

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o wypowiedziach Labrygi: Każdy mocny przy wywiadach i w internecie! Widzieliście?

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów/obserwujących. Było pytanie do ”Bad Boya” chociażby o ostatnie wypowiedzi Denisa Labrygi. Przypomnijmy, że już w przeszłości wspominało się parę razy o takim potencjalnym zestawieniu. Załęcki zapewnia, że nie jest zaskoczony wypowiedziami potencjalnego przeciwnika.

Jacek Murański pokazuje materiał z treningu: Po kilku latach w końcu mam prawą rękę! [WIDEO] Co wy na to?

Jacek Murański w mediach społecznościowych postanowił poinformować swoich widzów, że właśnie zdjął ortezę pooperacyjną. ”Muran” trenuje pod okiem chociażby zawodnika GROMDY – Krzysztofa Ryty, aby w następnym pojedynku wygrać i pokazać się z dobrej strony.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis