MMA PLCiekawostkiDziennikarz kuszący walką freakową ze swoim udziałem – Maciej Turski przyjął lowkicka od Daniela Omielańczuka [WIDEO]

Dziennikarz kuszący walką freakową ze swoim udziałem – Maciej Turski przyjął lowkicka od Daniela Omielańczuka [WIDEO]

Maciej Turski to dziennikarz Kanału Sportowego i gospodarz programu Oktagon Live, który kibiców sportów walki w wersji freakowej kusi walką ze swoim udziałem. W ostatnim swoim programie pokazał, że nie boi się przyjmować mocnych kopnięć.

Maciej Turski

W ostatnim programie Oktagon Live gośćmi Macieja Turskiego byli przedstawiciele grupy menadżerskiej Shocker MMA Daniel Omielańczuk i Sebastian Przybysz. Od tego pierwszego, Turski przyjął piekielnie mocne kopnięcie.

Maciej Turski przyjął lowkicka od Daniela Omielańczuka

Turski to dziennikarz, który już nie raz kusił fanów udziałem w walce freakowej ze swoim udziałem. Mówi się, że “dziennikarska hiena” poszukuje przeciwnika o wadze balansującej między dywizją piórkową a kogucią.

Sam jednak nie obawia się przyjmować ciosów od znacznie cięższych zawodników. Próbkę tego, jak Maciej Turski zachowuje się po niskim kopnięciu mogliście zobaczyć w ostatnim programie Oktagon Live.

Tam zawodnik wagi ciężkiej i były zawodnik UFC Daniel Omielańczuk przetestował Turskiego. Jak to się dla niego skończyło?

Cały odcinek Oktagon Live do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Właściciel GROMDY odpowiada Załęckiemu i Kubiszynowi: By dalej biegał po lasach i robił ustawki! Widzieliście?

Mamy mocną odpowiedź! Mariusz Grabowski jeden z właścicieli GROMDY postanowił skomentować ostatnie słowa Denisa Załęckiego oraz Mateusza Kubiszyna.

Boxdel zapowiada: Walki w budce telefonicznej, na dachu wieżowca! Zróbmy to! Zaskoczeni?

To dopiero początek szalonych walk? Tak można wywnioskować po wpisie Michała Barona na insta stories. Jeden z właścicieli FAME MMA skomentował ogłoszone zestawienie pomiędzy Amadeuszem Ferrari, a Adrianem Polańskim. Przy tym ”Boxdel” mówi o innych potencjalnie szalonych walkach.

McKee vs. Pitbull 2 i finał Grand Prix Nemkov vs. Anderson na gali Bellator 277

Dwie ekscytujące walki mistrzowskie zaplanowano na galę Bellator 277, która 15 kwietnia odbędzie się w San Jose w stanie Kalifornia.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis