MMA PLKursy BetclicDzięki Betclic fani mogli śledzić Ligę Mistrzów podczas walentynkowej kolacji

Dzięki Betclic fani mogli śledzić Ligę Mistrzów podczas walentynkowej kolacji

W Walentynki o godzinie 21 odbywał się jeden z najważniejszych meczów Ligi Mistrzów. Dlatego uczestniczący w romantycznej randce kibice nie mogli go obejrzeć. Betclic zaprosił wybranych użytkowników i ich partnerki na specjalną walentynkową kolację, podczas której szef kuchni przygotował 10-daniowy posiłek ilustrując na bieżąco to, co działo się na boisku.

Betclic Liga Mistrzów
Foto: Betclic

Podczas tegorocznych Walentynek, we wtorek 14.02, kibice na całym świecie zostali zmuszeni do wyboru pomiędzy dwiema miłościami: piłką nożną i ukochaną osobą.

Powodem był termin, w którym odbywał się jeden z  najważniejszych meczów tegorocznej fazy pucharowej Ligi Mistrzów: Paris Saint-Germain vs Bayern Monachium. 14 lutego o godzinie 21, czyli dokładnie wtedy, gdy wiele par spędza romantyczne chwile podczas kolacji z okazji Walentynek.

Kibice zostali uwięzieni w nastrojowych restauracjach. Nie mogli obejrzeć transmisji meczu w telewizji, ani nawet podejrzeć przebiegu akcji na smartfonie pod groźbą gniewnych spojrzeń swoich partnerek. Wyobrażali sobie jedynie, co dzieje się na boisku i czy zakłady, które obstawili się sprawdzą.

Ale tego dnia, grupę kibiców spotkało niespodziewane szczęście. Marka Betclic zaprosiła ich wraz z partnerkami na wyjątkową kolację walentynkową w Warszawie.

Podczas tej kolacji szef kuchni przygotował dziesięć dań, które na bieżąco odzwierciedlały – poprzez dobór i rozmieszczenie składników – główne wydarzenia meczu: bramki, czerwone i żółte kartki, przewinienia, kary, a nawet VAR.

W naszych działaniach komunikacyjnych zachęcamy użytkowników, by „wybrali swój kurs”. Jednak wybór między obejrzeniem ważnego meczu  w europejskich pucharach, a walentynkowym wieczorem z drugą połówką to nie lada wyzwanie. Dlatego opracowaliśmy koncepcję połączenia romantycznej kolacji z relacją live z meczu. Cieszymy się, że udało nam się wesprzeć kilku naszych graczy i rozwiązać w ten sposób dylemat, z którym tego dnia, mierzyło się z pewnością wielu fanów piłki nożnej.

-Bartek Płoskonka,Country Manager Polska w Betclic

Betclic to legalny bukmacher i wiodąca europejska marka o globalnym zasięgu. Od lat jest liderem rynku we Francji i Portugalii, a od lipca 2019 roku jest również obecny w Polsce. Dowiedz się więcej na www.betclic.pl

[informacja prasowa]

Zobacz także:

Były rywal Pudziana zawalczy na FEN 45 bez limitu wagowego!

Nikola Milanović (0-1) podejmie Patryka Masiaka (0-0) podczas gali FEN 45: TAURON Fight Night, która 11 marca odbędzie się w Ząbkach. Pojedynek w formule MMA zakontraktowano w kategorii OPEN.

Oficjalnie: Krzysztof Jotko i Daniel Torres już niebawem zadebiutują w PFL!

Krzysztof Jotko i Daniel Torres oficjalnie zostali nowymi zawodnikami organizacji Professional Fighters League. Już niebawem poznamy szczegóły. W tym momencie znamy przeciwnika byłego mistrza KSW.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis