MMA PLArchiwumKSWDyrektor KSW po przegranej Szadzińskiego: Wszystko się odkłada!

Dyrektor KSW po przegranej Szadzińskiego: Wszystko się odkłada!

Matchmaker KSW Wojsław Rysiewski stanął w ogniu pytań podczas wizyty w programie “KLATKA po KLATCE” u Artura Mazura na łamach portalu sportowefakty.wp.pl. Poruszono tam temat przyszłości Gracjana Szadzińskiego, który przegrał podczas ostatniej gali w Warszawskim ATM.

Dyrektor KSW o Gracjanie Szadzińskim
Foto: Michał Biel KSW/ WP Sportowe Fakty

Gracjan Szadziński ostatnich występów nie może zaliczyć do udanych. Na ostatnie pięć pojedynków, wygrał tylko jeden. Podczas KSW 82 mimo dobrego początku, Wilson Varela ciężko znokautował go już w pierwszej rundzie. Kariera Gracjana Szadzińskiego w KSW stanęła pod znakiem zapytania. Zobaczcie, co na ten temat sądzi Wojsław Rysiewski:

“Na pewno jest to trudny moment w jego karierze i taki, w którym jeszcze nie był. Nigdy nie był w tak złej sytuacji, jeżeli chodzi o KSW. Nie chciałbym, żeby dowiadywał się o jakiś decyzjach przez Internet. Wiem, że jest pomysł jednego z polskich menedżerów, aby się nim zaopiekować, wyprostować pewne elementy jego kariery. Gracjan odkąd nie jest z Pawłem Kowalikiem, to jest sam sobie sterem i okrętem. Jednym zawodnikom taki układ może pasować, a inni potrzebują jakiegoś takiego wsparcia. Myślę, że Gracjana czeka kolejna przerwa. Jeżeli chce walczyć dalej to trochę na niższym poziomie. W swojej głowie podjąłem już decyzję, ale za resztę nie wezmę odpowiedzialności, bo nawet nie rozmawiałem o tym z Maćkiem i Martinem.”

Cena za styl?

Gracjan Szadziński zyskał sympatię kibiców, ponieważ nigdy nie kalkulował. Jego starcia śledziło się z wypiekami na twarzy, a nokaut wisiał w powietrzu. Niestety wszystko ma swoją cenę, każda bitwa zostawia po sobie rysę. Wiele osób uważa, że Szadziński jest już rozbity, a co myśli o tym Wojsław Rysiewski?

“W KSW po za walką z Marianem nie oczywiście tymi dwoma ostatnimi, nie przypominam sobie, żeby przyjmował jakąś absurdalną liczbę ciosów. Pamiętajmy, że Gracjan ma ponad sto amatorskich walk w boksie, czy kickboxingu. Wszystko się musi odłożyć. Na pewno ten styl takiego myśliwego idącego cały czas do przodu nie pomaga w prowadzeniu długiej kariery w MMA. Jest to dla mnie dość oczywiste.”

Według was “Terminator” wróci jeszcze na zwycięską ścieżkę?

Cały wywiad dostępny poniżej:

Zobacz także:

Smutny Piotr Szeliga po przegranej z Pasternakiem: Wolałem dostać… [WIDEO]

Piotr Szeliga zabrał głos tuż po kolejnej walce w freakowej organizacji. ”Szeli” stanął przed kolejnym naprawdę dużym wyzwaniem. Freak fighter pochodzący z Dębicy w formule K-1 zmierzył się z Michałem ”Wampirem” Pasternakiem. Przed walką padło dużo mocnych słów, ale już w klatce zaskoczenia większego nie było. Pasternak był faworytem i od drugiej odsłony kompletnie zdominował pojedynek.

Oktagon 43: Zwycięstwa Polaków w Pradze! Bryczek znów nokautuje! [WIDEO]

Świetne informacje z stolicy Czech, bowiem dwóch naszych reprezentantów wraca do ojczyzny z tarczą! Robert Bryczek (16-5) oraz Mateusz Legierski (9-1) wygrali swoje pojedynki na gali Oktagon 43.

UFC on ESPN+ 81: Anthony Hernandez porozbijał Shahbazyana i skończył go w parterze w 3. rundzie [WIDEO]

Anthony Hernandez (11-2, 1 N/C) pokonał Edmena Shahbazyana (12-4) przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie w co-main evencie gali UFC on ESPN+ 81 w las Vegas. W rezultacie zanotował czwartą wygraną z rzędu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis