MMA PLGenesisDyrektor KSW mocno o sprzedaży PPV gali Genesis! Mateusz Borek odpowiada!

Dyrektor KSW mocno o sprzedaży PPV gali Genesis! Mateusz Borek odpowiada!

Wojsław Rysiewski odpowiedział na pytanie odnośnie sprzedaży PPV pierwszej edycji Genesis. Dyrektor sportowy KSW zapewnia, że sprzedało się więcej PPV niż wszystkie gale GROMDY oraz Wotore razem wzięte. Na odpowiedź Mateusza Borka nie musieliśmy długo czekać.

W walce wieczoru doszło do powrotu Marcina Różalskiego. ”Płocki Barbarzyńca” zmierzył się z weteranem Joshem Barnettem. Była to pierwsza walka popularnego ”Różala” w formule gołych pięści. Marcin walczył do samego końca, ale musiał uznać wyższość świetnie dysponowanego Amerykanina.

Mateusz Borek odpowiada!

Wojsław Rysiewski w rozmowie z portalem InTheCage.pl został zapytany o wyniki PPV gali Genesis. Dyrektor sportowy KSW powiedział, że pierwsze wydarzenie Genesis przyniosła lepsze wyniki niż wszystkie gale GROMDY i Wotore razem wzięte.

Nie, gala Genesis sprzedała więcej PPV niż gale GROMDA i Wotore razem wzięte dotychczas. Umiarkowanie jesteśmy zadowoleni. Nie jest tajemnicą, że ten piątek może nie był super fortunny, bo to nie jest typowy dzień na gale MMA. Akurat tego dnia wybuchły strajki kobiet. Wiem, że uczestnicy tych protestów to nie są fani walk na gołe pięści, ale publiczność… Te osoby, które zostały już przy stacjach newsowych to pewnie zapomniały, że w ten wieczór można obejrzeć coś innego. Wynik był naprawdę dobry, mógł być pewnie minimalnie lepszy, ale myślę, że w porównaniu z na przykład wynikami z zeszłego roku jeżeli chodzi o KSW to ten wynik byłby w czołówce. Nie, 13 tysięcy to nie starczyłoby na wypłatę dla nawet jednego zawodnika z walki wieczoru.

Na odpowiedź Mateusza Borka nie musieliśmy długo czekać!

A skąd dyrektor KSW to wie, skoro nawet ja jako współwłaściciel Gromdy nie znam pełnych danych z piątku:-)? Peace, Love, Boxing, MMA, Bare Knuckle:-)

Zobacz także:

Błachowicz ma syna! Pójdzie w ślady Taty?

Gratulacje! Jan Błachowicz doczekał się! Mistrz UFC ma syna i jest bardzo szczęśliwy

Ronaldo zdradza zamiłowanie do dyscypliny sportu! Zaskoczeni?

Ronaldo zdradza zamiłowanie do dyscypliny sportu. Co ciekawe nie chodzi tutaj o piłkę nożną