MMA PLNajnowszeBez kategoriiDwuletnia umowa Eurosportu oraz WWE!

Dwuletnia umowa Eurosportu oraz WWE!

2008eurosportlogogeneric.gif

Gamrot - Dos Anjos

Londyn, 28 stycznia 2009 – Eurosport i World Wrestling Entertainment® (WWE) ogłosiły zawarcie porozumienia, na mocy którego pojedynki WWE będą pokazywane przez największy ogólnoeuropejski kanał sportowy. Dwuletnia umowa gwarantuje Eurosportowi prawa do emisji dwóch magazynów ‘This Week in WWE’ oraz ‘WWE Vintage Collection’, co umożliwi serii WWE dotarcie do 200 milionów widzów w 58 krajach (kontrakt nie obowiązuje w Wielkiej Brytanii).

Pierwsze odcinki ‘This Week in WWE’ i ‘WWE Vintage Collection’ premierę w Eurosporcie będą miały w poniedziałek 9 lutego 2009 roku.

‘This Week in WWE’ to show produkowany specjalnie dla Eurosportu, w którym znajdą się fragmenty z najlepszych programów WWE: RAW®, SmackDown® i ECW®. W każdy poniedziałek o 21:00 fani będą mieli możliwość obejrzenia najciekawszych w minionym tygodniu pojedynków swoich ulubionych zawodników serii WWE.

Ponadto Eurosport pozyskał wyłączne prawa telewizyjne na terenie Europy (poza Wielką Brytanią) do pokazywania ‘WWE Vintage Collection’. W tym programie znajdzie się przypomnienie legendarnych pojedynków z lat 70., 80. i 90. Magazyn nadawany będzie w każdy poniedziałek o 21.30. Eurosport będzie jedynym kanałem sportowym dostępnym w kontynentalnej części Europy, w którym widzowie zobaczą legendy wrestlingu jak Stone Cold Steve Austin®, The Rock®, Hulk Hogan oraz Bret ‘The Hitman’ Hart.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis