MMA PLCiekawostkiDwudziestopięcioletni kickbokser zmarł po nokaucie na ringu! Walka odbyła się w Ekwadorze [WIDEO]

Dwudziestopięcioletni kickbokser zmarł po nokaucie na ringu! Walka odbyła się w Ekwadorze [WIDEO]

Bardzo smutne informacje dotarły do nas z Ekwadoru. Otóż, dwudziestopięcioletni kickbokser zmarł po nokaucie na ringu, jaki otrzymał od swojego przeciwnika.

Chodzi o postać Joela Cahuasquia. 25-latek wziął udział w zawodach KickBoxing National Selective, które odbyły się w minionym tygodniu w Ekwadorze. Pomimo ochrony w postaci kasku, po jednym z ciosów od swojego przeciwnika, Cahuasqui padł na matę nieprzytomny.

Dwudziestopięcioletni kickbokser zmarł po nokaucie na ringu! Walka odbyła się w Ekwadorze

Według informacji dziennika “El Norte”, na miejscu nie było ratowników medycznych, a nieprzytomny zawodnik został przetransportowany do miejscowego szpitala. Lekarze jednak nie zdołali uratować mu życia i ostatecznie dnia 1 kwietnia zmarł.

Bezpośrednią przyczyną śmierci dwudziestopięciolatka był krwotok śródmózgowy.

O śmierci Cahuasqui poinformowała jego rodzina. Przestrzegała ona także młodych zawodników przed niebezpieczeństwem, jakie niosą za sobą uderzane sporty walki. Sytuacja w Ekwadorze nie wpływa także na pozytywny odbiór kickboxingu na świecie.

Zobacz także:

Daniel Rutkowski dostał propozycję z UFC! Widzieliście dlaczego odmówił?

Daniel Rutkowski (12-2) już dziewiątego kwietnia stoczy swój następny bokserski pojedynek.Zapaśnik zdradził, że już w tym momencie dostał propozycję z największej organizacji na świecie. ”Rutek” postanowił odmówić!

Będzie trzecia walka McGregor vs. Poirier. To już pewne! Jak obstawiacie?

Do trzeciego pojedynku między Iralndczykiem i Amerykaninem dojdzie w lipcu. Informację potwierdził sam “The Notorious”.

Kacper Koziorzębski vs. Ion Surdu ostatnią walką w rozpisce KSW 60

W ostatnim starciu dodanym do karty walk gali KSW 60 Kacper Koziorzębski (7-3, 4 KO) zmierzy się z Ionem Surdu (10-3, 7 KO, 1 Sub). Pojedynek, do którego dojdzie 24 kwietnia, odbędzie się w umownym limicie 80 kilogramów.

Demian Maia vs Belal Muhammad na UFC 263

Pojedynek w wadze półśredniej Demian Maia vs Belal Muhammad znalazł się w rozpisce gali UFC 263, która odbędzie się 12 czerwca.