MMA PLarmia fight nightDwudziestodwulatek chce podbić KSW: Szykujcie teczki z dolarami!

Dwudziestodwulatek chce podbić KSW: Szykujcie teczki z dolarami!

Foto: Twitter/ Patryk Kaczmarczyk

Dwudziestodwulatek chce podbić największą organizację MMA w Europie – Federację KSW! Patryk Kaczmarczyk jest jednym z najgłośniejszych, o ile nie najgłośniejszym obecnie nazwiskiem młodego pokolenia w polskim MMA. Teraz, chce podbić KSW!

Kaczmarczyk wystąpił w walce wieczoru wczorajszej gali Armia Fight Night 9, gdzie poddał w trzeciej rundzie Paragwajczyka Edgara Davalosa. Występujący w wadze piórkowej radomianin wygrał już szóstą walkę zawodową z rzędu. W swojej karierze jak dotąd jest niepokonany.

Dwudziestodwulatek chce podbić KSW: Szykujcie teczki z dolarami!

Kaczmarczyk po swojej walce i w rozmowie z Mateuszem Borkiem przyznał, że jego celem sportowym jest teraz KSW i pora zacząć rozmawiać o konkretach, a nie wymieniać uprzejmości przy kawie:

“Dziękuję Armii Fight Night za to, że dali mi szansę się rozwinąć, bo wiadomo – Armia Fight Night to faja gala jest, ale czas na ten krok w przód. Więc Wojek, Maciej (do dyrektora sportowego i współwłaściciela KSW), tym razem nie parzcie kawy, tylko szykujcie teczki z dolarami.”

Kaczmarczyk nie ukrywał także, że jego zasadniczym celem w sportach walki jest zarabianie godnych i coraz większych pieniędzy:

“Dokładnie, chodzi o “dolary”. Walczymy o pieniądze. To jest moja pasja, to jest to, co kocham i nie wyobrażam sobie robić nic innego, ale muszę mieć z tego pieniądze, by być coraz lepszym, rozwijać się i nie będę nikogo oszukiwał mówiąc, że walczę z pasji. Wiadomo, jest w tym pasja, ja cały czas to robię, kocham trenować, moim trenerzy mogą potwierdzić, że cały czas siedzę na sali i nie robię z tego przymusu, ale pieniądze są w tym też ważne i chcę je zarabiać.”

Czy Waszym zdaniem Patryk Kaczmarczyk to materiał na przyszłego mistrza KSW?

Zobacz także:

Armia Fight Night 9: Patryk Kaczmarczyk poddał rywala tuż przed końcem walki!

Patryk Kaczmarczyk (6-0) pokonał Edgara Davalosa (12-3) przez poddanie pod koniec trzeciej rundy w walce wieczoru gali Armia Fight Night 9 w Mińsku Mazowieckim.